سرپرست پرسپولیس خطاب به هواداران:نگران نباشید

على اکبر طاهرى که صبح روز گذشته و بعد از جلسه با معاونت وزارت ورزش در محل کار خود در سرپرستى پرسپولیس حضور یافت، ابراز امیدوارى کرد موانع در سر راهش براى ادامه خدمت به این تیم برطرف شود.

طاهرى در این خصوص گفت: این مساله را از حدود دو ماه پیش پیگیر بودیم و خدمت آقاى سلطانى فر نیز رسیدم و به ایشان گفتم. قرار بر این شد با توجه به شرایط تیم این مانع برطرف شود.

وى ادامه داد: زمان گذشت و به نیم فصل رسیدیم و زمان قانونى حکم گذشته بود. شنبه هفته جارى بار دیگر خدمت ایشان رسیدیم و جلسه اى در این ارتباط برگزار کردیم اما در نهایت روز دوشنبه خبرى از سوى یک از سامانه هاى مرتبط با وزارت ورزش منتشر شد که باعث نگرانى هواداران شد. البته این را باید بگویم هواداران عزیز به هیچ عنوان نگران نباشند و تیم پرسپولیس مثل همیشه به مسیر خود قدرتمندانه ادامه خواهد داد.

طاهرى در خصوص شرایطش در ادامه همکارى با پرسپولیس گفت: امروز (روز گذشته) جلسه اى با آقاى سجادى به اتفاق دیگر اعضاى هیات مدیره داشتیم و بنده اکنون با توجه به ارادتى که به هواداران دارم تمام توانم را به کار خواهم گرفت و امیدوارم موانع قانونى در این رابطه برطرف شود.

251 41


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست پرسپولیس خطاب به هواداران:نگران نباشید» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364049) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین