برانکو رسما لیست گزینه های نقل و انتقالاتش را معرفی کرد -آکا

,[categoriy]

برانکو رسما لیست گزینه های نقل و انتقالاتش را معرفی کرد -آکا برانکو رسما لیست گزینه های نقل و انتقالاتش را معرفی کرد -آکا

آکاایران: برانکو رسما لیست گزینه های نقل و انتقالاتش را معرفی کرد

آکاایران:  

به گزارش آکا ایران، فصل نقل و انتقالات زمستانی هنوز شروع نشده است اما سرخپوشان پایتخت تکاپوی خود را برای جذب بازیکنان مدنظر برانکو آغاز کردند.

به گزارش آکاایران: پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس درباره این مطلب گفت: ایگور پراهیچ، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح و سروش رفیعی بازیکنان مدنظر برانکو در نیم فصل دوم هستند. رفیعی بازیکن آزاد است اما سایر نفرات با باشگاه های خود قرارداد دارند.

وی در ادامه عنوان کرد: با شروع نقل و انتقالات زمستانی با بازیکنان تحت قرارداد باشگاه ها صحبت می کنیم و در صورتی که نتوانیم بازیکنان مدنظر برانکو را جذب کنیم به سراغ گزینه های دیگر می رویم.

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره جلسه هیئت مدیره در وزارت ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: نصراله سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان قول رفع مشکل بازنشستگی طاهری را داده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برانکو رسما لیست گزینه های نقل و انتقالاتش را معرفی کرد -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364050) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران