منصوریان به دنبال مجازات جاسوس تیمش!

ساعت 24- در اختلاف بین مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان که در چند روز گذشته علنی شده، یک موضوع کاملا مهم وجود دارد، این که چه کسی اخبار این تیم را به بیرون داده است.

موضوع انتشار اخبار درون تیمی استقلال از فرودگاه اصفهان شروع شد، جایی که عکسی از جلسه خصوصی بین مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان در رسانه ها منتشر شد و در آن آمده بود کاپیتان استقلال از سرمربی تیمش در خواست رضایت نامه کرده است. این در حالی است که در آن ساعت خبرنگاری در فرودگاه اصفهان حضور نداشت و به گواه بسیاری از رسانه ها کادرفنی منصوریان این خبر را رسانه ای کرده است.

علیرضا منصوریان در مصاحبه ای که اخیرا انجام داد مدعی شد با کسانی که نظم استقلال را به هم می زنند، برخورد خواهد کرد و حالا به نظر می رسد در اولین اقدام باید با کسی که این خبر و البته قرار گرفتن نام مهدی رحمتی در لیست فروش را رسانه ای کرده است برخورد کند.طبیعی است که اگر قرار باشد صحبت های خصوصی سرمربی و کاپیتان استقلال از طریق کادرفنی این تیم رسانه ای شود دیگر بازیکنان به منصوریان اعتماد نمی کنند و این جو استقلال را بدتر از گذشته خواهد کرد.حال از داخل باشگاه استقلال خبر می رسد منصوریان به مدیران گفته می خواهد عضو کادرفنی که این خبر و عکس را رسانه ای کرده، مجازات کند!

11نیوز


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منصوریان به دنبال مجازات جاسوس تیمش!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ساعت 24 ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364072) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ساعت 24