پایان ۱۲ روز اسارت یک کودک از چنگال آدم‌ربایان ۵۰۰ میلیونی

به گزارش افکارنیوز،

ماجرا از این قرار بود که بعدازظهر 23 آذرماه سال جاری مردی به یکی از کلانتری های شیراز رفت و از ناپدید شدن پسر13ساله اش خبر داد. وی گفت: پسرم صبح ها به مدرسه می رود و حوالی ساعت دو به خانه برمی گردد.

امروز هرچقدر منتظرش بودیم او به خانه برنگشت. با راننده سرویس مدرسه تماس گرفتیم اما بیان کرد که او را مقابل منزل پیاده کرده است. زمانی که بیرون از خانه آمدیم متوجه شدیم کیف پسرم در کوچه افتاده اما از خودش خبری نیست.هرچقدر منتظر ماندیم اما او برنگشت و همه ما حسابی نگران شدیم.

گزارش آدمربایی

درحالیکه مأموران پلیس تحقیقات خود را درخصوص پیدا کردن ردی از پسربچه گم شده شروع کرده بودند، تیمی از کارآگاهان با دستوراسدی بازپرس شعبه 17 دادسرای جنایی شیراز اکیپی از پلیس آگاهی، مأمور شناسایی کودک ربایان فراری شدند تا اینکه ساعتی بعد پدر این پسربچه باردیگر راهی اداره پلیس شد و گفت که آدمربایان درخواست پول کردند.

وی توضیح داد: دقایقی قبل پسرجوانی با من تماس گرفت و مدعی شد که پسرم را ربوده است و اگر 500میلیون تومان به آنها پرداخت نکنم، او را به قتل خواهند رساند. او تهدیدم کرد که از این ماجرا چیزی به پلیس نگویم.

پایان آدمربایی

در شرایطی که خانواده کودک ربودهشده مدعی بودند با هیچکس خصومتی نداشته و به فرد خاصی مظنون نیستند، تیم تحقیق برای شناسایی آدمربایان وارد عمل شد. در حالی که تحقیقات گستردهای در این رابطه آغاز شده بود ماموران باخبر شدند که بار دیگر آدم ربایان با خانواده کودک 13 ساله تماس گرفته و مبلغ درخواستی را به 300 میلیون کاهش داده اند.

این آدم ربایان در تماس مدعی شده بودند که خانواده گروگان باید هرچه سریعتر وجه درخواستی را پرداخت کنند.

در حالی که چند روز از این آدم ربایی می گذشت تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان همچنان ادامه داشت و ماموران به بررسی این آدم ربایی از زوایای مختلف پرداختند. با توجه به سرنخ هایی که به دست آمد و بر اساس اظهارات آدم ربایان در تماس های تلفنی با خانواده گروگان ماموران احتمال میدادند که این آدم ربایان شناخت و اطلاعات زیادی از خانواده وی دارند.

12 روز از ربودن این پسر 13 ساله می گذشت اما همچنان تحقیقات بی نتیجه مانده بود تا اینکه روز یکشنبه پنجم دی ماه خانواده گروگان طی تماس تلفنی با پلیس و بازپرس پرونده مدعی شدند که فرزندشان به خانه برگشته است از این رو تحقیقات ماموران با آزادی گروگان وارد مرحله تازه ای شد.

در تحقیقات از کودک 13 ساله وی در خصوص ماجرا گفت: روزی که آنها مرا ربودند از سرویس مدرسه پیاده شده بودم که با چاقو مرا تهدید کرده و در حالی که کیفم را در کوچه انداختند مرا ربودند. آنها دو نفر بوده و پژو پارس داشتند.

وی در خصوص آزادی اش گفت: چند ساعت قبل آدم ربایان مرا مقابل یک تاکسی تلفنی پیاده کرده و خواستند که به خانه برگردم.

با توجه به اظهارات این پسربچه تحقیقات ویژه ای برای دستگیری آدم ربایان آغاز شده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پایان ۱۲ روز اسارت یک کودک از چنگال آدم‌ربایان ۵۰۰ میلیونی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364081) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز