در نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر -آکا

,[categoriy]

در نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر -آکا در نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر -آکا

آکاایران: در نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر

آکاایران: به گزارش آکاایران: صمد نیکخواه بهرامی، بازیکن تیم بسکتبال گوانگژو چین می گوید که ای کاش قد او ۱ متر ۱۰ سانتیمتر بود اما آیدین، برادرش را از دست نمی داد.

نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر

امروز مصادف است با سالگرد درگذشت آیدین نیکخواه بهرامی، ملی پوش سابق بسکتبال ایران که هفتم دی ۱۳۸۶ بر اثر سانحه رانندگی درگذشت.صمد نیکخواه بهرامی با انتشار ویدئویی خاطره ای از برادر فقیدش نقل کرد که به حسرت او در روزهای حیات آیدین نیکخواه بهرامی تبدیل شده بود. صمد گفت: «یکی از حسرت های دوران بچگی من ۱۰ سانتیمتر تفاوت قدی با آیدین بود که او قد بلندتری به نسبت من داشت. من یک سال از آیدین کوچکتر بودم بنابراین منتظر بودم دوران بلوغ آیدین تمام شود و قد او همان اندازه باقی بماند و من بیشتر رشد کنم اما این دوران برای او و من به پایان رسید بدون اینکه من این تفاوت قدی را جبران کنم و به قد آیدین برسم.»

صمد در ادامه با اشاره به فوت برادرش می گوید: «ای کاش قد من یک متر و ۱۰ سانتیمتر بود اما این روزها آیدین در کنارم بود. در کنار او می توانستم بیشتر در بسکتبال قد بکشم اما حیف آیدین خیلی زود از میان ما رفت.»


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در نهمین سالگرد درگذشت برادر بزرگتر -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364086) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران