بی‌احتیاطی در نصب بخاری سقف خانه را به آتش کشید+تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت:ساعتی قبل در تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشان مبنی بر آتش سوزی در سقف یکباب منزل مسکونی، بلافاصله ستاد فرماندهی 22 تن آتش نشان بهمراه 8 دستگاه خودروی آتش نشانی از ایستگاه های 1-5-9 را به محل حادثه واقع در بلوار شهدای گمنام_سیاه اسطلخ  اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی گفت: به محض رسیدن، شعله‌های آتش که قسمت اعظم سقف یک باب منزل مسکونی ویلایی را در برگرفته بود مشاهده می‌شد که سریعا آتش نشانان بواسطه محبوس شدگان احتمالی به دو گروه اطفایی و یک گروه جستجو و نجات تقسیم شدند.

وی با بیان اینکه در پی جستجوی تیم نجات خوشبختانه هیچ محبوس شده ای یافت نشد افزود: سریعا آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفای کامل آتش اقدام نمودند.

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی علت حادثه را عبور دادن دودکش بخاری هیزمی از مجاورت سقف چوبی اعلام داشت و افزود: با توجه به احتمال سرایت و گسترش بیش از پیش آتش به سقف های همجوار خوشبختانه آتش در همان یک واحد مسکونی خاموش شد.

همین گزارش حاکی است: متاسفانه واحد مسکونی فوق با توجه به خسارات وارده فاقد بیمه آتش سوزی بوده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بی‌احتیاطی در نصب بخاری سقف خانه را به آتش کشید+تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364094) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز