انصاری فرد راهی بلژیک می شود؟

به گزارش افکارنیوز،

کریم انصاری‌فرد که بعد از درخشش در ترکیب پانیونیوس در دو فصل اخیر چند تیم را خواهان خود می‌بیند اکنون با پیشنهاد باشگاه گنت بلژیک برای حضور در لیگ این کشور مواجه شده است. رسانه‌های بلژیکی در گزارشی در خصوص این مهاجم ایرانی اعلام کرده‌اند باشگاه گنت در صورت ناکامی المپیاکوس برای جذب انصاری‌فرد موفق خواهد شد او را در نقل و انتقالات ژانویه به خدمت بگیرد.

گنت بلژیک در حال حاضر در رده نهم لیگ بلژیک قرار گرفته و برای تقویت خط حمله خود بعد از مصدومیت مهاجم سوئدی‌اش روی کریم انصاری‌فر نظر دارد. امیر کوجوویچ مهاجم سوئدی این تیم از چندی پیش با مصدومیت شدید مواجه شده و تا پایان فصل قادر به همراهی این تیم نخواهد بود و به همین منظور گنت امیدوار است موفق به جذب مهاجم فعلی پانیونیوس شود. انصاری‌فرد در حال حاضر المپیاکوس، پائوک و پاناتیناکوس را به عنوان مشتریان زمستانی خود می‌بیند و با توجه به باقی ماندن نیم فصل از قراردادش، باشگاه بی‌میل نیست با واگذاری این بازیکن از نظر مالی به سود برسد.

مهاجم ایرانی این تیم در حال حاضر با توجه به تعطیلات سال نو به استراحت در کشور اتریش مشغول است و مراحل مذاکره برای تیم آینده‌اش را به مدیربرنامه‌هایش سپرده است.

سایت وتبال بلژیک نیز در گزارشی جداگانه با انتشار این خبر و البته ویدیویی از گلزنی های کریم انصاریفرد به شرایط کریم انصاریفرد برای حضور در این لیگ پرداخته است. 

دیگر رسانه بلژیکی یعنی وتبال نیوز نیز شرایط سخت گنت برای به خدمت گرفتن این مهاجم در رقابت با المپیاکوس پرداخته و شانس این باشگاه را در این باره کم ارزیابی کرده و با تمجید حضور این بازیکن در تیم ملی ایران او را شانس بزرگ حضور در جام جهانی روسیه عنوان کرده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انصاری فرد راهی بلژیک می شود؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-364118) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز