قايقران كرمانشاهي به مسابقات انتخابي المپيك ريو اعزام شد

محمد سهراب بيگ روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: فتاح پور تنها ورزشكار اعزامي كشورمان در بخش مردان است كه شب گذشته عازم مسابقات انتخابي المپيك در ژاپن شد.
وي افزود: فتاح پور از سال گذشته به طور مرتب در اردوو تمرينات تيم ملي حضور داشته و در آخرين ديداري هم كه با وي داشتم خوشبختانه از آمادگي خوب و قابل قبولي برخوردار بود.
سهراب بيگ با سخت دانستن كار ملي پوش كرمانشاهي، گفت: مسابقات انتخابي المپيك در هر رشته اي از سخت ترين مسابقات است چرا كه همه ورزشكاران با نهايت توان خود در آن شركت و در آرزوي كسب سهميه المپيك هستند.
رئيس هيات قايقراني كرمانشاه يادآور شد: با اين وجود بسيار به كسب سهميه توسط فتاح پور اميدوارم و مطمئنم اگر وي اسير بدشانسي نشود قطعا توان كسب سهميه المپيك را دارد.
وي تصريح كرد: مسابقات انتخابي المپيك اسلالوم در آبهاي خروشان روزهاي چهارم و پنجم ارديبهشت به ميزباني ژاپن برگزار مي شود.
سهراب بيگ همچنين به برگزاري هفته دوم مسابقات ليگ آب هاي آرام بانوان اشاره و اظهار كرد: در اين رقابت ها و در كانوي دو نفره 500 متر، ناديا تالانك بانوي كرمانشاهي به همراه معصومه داناپور كه عضو تيم تايدواتر هستند با زمان 2 دقيقه و 28 ثانيه از خط پايان عبور كرده و به مقام سوم رسيدند.
وي در پايان گفت: تيم تايد واتر كه تالانك عضو آن است در پايان هفته دوم با كسب 45 امتياز در رده دوم قرار دارد.
7458/8066

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قايقران كرمانشاهي به مسابقات انتخابي المپيك ريو اعزام شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3688) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا