نمايشگاه تخصصي توانمندي بانوان مازندران گشايش يافت

در 40 غرفه اين نمايشگاه ، توانمندي و پتانسيل هاي بانوان نخبه مازندران در زمينه هاي ورزشي ، فرهنگي ، ديني ، اقتصادي ، علمي ، پژوهشي ، توليدي و كشاورزي در معرض ديد علاقمندان قرار گرفته است .
مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري مازندران در حاشيه آيين گشايش اين نمايشگاه به خبرنگاران گفت كه اين نمايشگاه تخصصي كلكسيوني از عرضه توانمندي و پتانسيل هاي بانوان استان است .
مريم جمشيدي ادامه داد : سعي شده تا در اين نمايشگاه از بانواني كه در رشته كاري و فعاليت خود نمونه و ممتاز هستند دعوت شود تا در اين مكان ايده ها و توليدات خود را عرضه نمايند .
وي افزود : نمايشگاه توانمندي بانوان مازندران فرصت مغتنمي براي اين قشر فعال استان به شمار مي رود تا بتوانند كارها و فعاليت هاي خود را همپاي مردان ارائه بكنند .
مدير كل امور خانواده و بانوان استانداري مازندران نبود فضا و امكاناتي در قالب نمايشگاه دائمي عرضه محصولات و توليدات بانوان را از معضلات فعاليت اين قشر در استان برشمرد و ادامه داد : در صورت همكاري و همراهي دستگاه هاي اجرايي مرتبط بدنبال رفع اين مشكل و تحقق تامين فضا براي اين منظور هستيم .
وي فضا و مكان براي برپايي نمايشگاه توليدات و دست ساخته هاي بانوان را تاثير گذار بر روند فعاليت اين قشر دانست و افزود : هم اكنون بانوان فعال مازندران با كمترين عرصه مشغول به فعاليت هستند .
جمشيدي برپايي نمايشگاه هاي توانمندي بانوان را گامي براي معرفي و ارائه توليدات اين قشر دانست.
نمايشگاه تخصصي توانمندي بانوان مازندران از امروز تا اول ارديبهشت ماه در ساري برپاست و علاقمندان مي توانند از ساعت 9 تا 18 از اين نمايشگاه بازديد نمايند .
بيش از نيمي از جمعيت سه ميليون و 200 هزار نفري مازندران را بانوان تشكيل مي دهند .2096/1899

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمايشگاه تخصصي توانمندي بانوان مازندران گشايش يافت» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3792) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا