ولایتمداری به سبک حاج قاسم

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، «شاید با برکت ترین عمر را آقای هاشمی رفسنجانی داشت و توانست خدمات بزرگی به این مردم و انقلاب اسلامی انجام دهد.مرحوم هاشمی رفسنجانی حقیقتاً مشاوری بسیار امین برای رهبر معظم انقلاب بود. آقای هاشمی هم استکبارستیز و هم صهیونیسم‌ستیز بود.» اینها گوشه ای از توصیفات فرمانده سپاه قدس درباره آیت ا... هاشمی بود.

مواضع سردار سلیمانی در حوزه سیاست داخلی برای عده ای جالب و غیرمنتظره به نظر می رسد.

اگر به طیفی از معتقدان به انقلاب اسلامی بگوییم یک نفر را که درباره ولایتمداری او شک و شبهه ای نیست، نام ببرید، حتما«سردار سلیمانی» یکی از اصلی ترین چهره هایی است که معرفی می کنند.

سردار سلیمانی در اسفند ماه سال گذشته نیز، درست 3روز قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی درباره علی لاریجانی گفت: «همین آقای دکتر لاریجانی یکی از افراد موثر در تحولات منطقه بودند و هستند و از زمانی که در سازمان صدا وسیما بودند تا امروز همیشه از جریان نهضت اسلامی و حرکت های انقلابی در منطقه حمایت کرده اند.ایشان همواره پشتیبان سپاه قدس بوده اند و من همیشه از حمایت فکری و عملی ایشان استفاده کرده ام و برای ایشان آرزوی توفیق بیشتر دارم.»

از این دست مواضع سردار کم ندارد. درباره درستی یا نادرستی این مواضع قضاوتی ندارم اما برخی از مدعیان ولایتمداری که شاخص های غیر اصلی را محک ولایتمداری می دانند در این باره چه نظری دارند؟ چگونه و با چه شاخصی است که عده ای ارادت به آیت ا... هاشمی رفسنجانی یا علی لاریجانی را نشانه فاصله از آرمان های انقلاب اسلامی می دانند؟! چه بسا افرادی آیت ا... هاشمی را دوست داشته باشند، از علی لاریجانی حمایت کنند، اما سرباز مطیع رهبری هم باشند مانند سردار سلیمانی.

خراسان

202


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ولایتمداری به سبک حاج قاسم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جام نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-383697) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جام نیوز