سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی معرفی شد

استان‌ها > سمنان - طی حکمی از سوی مهندس علینقی حیدریان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان ،آقای محمد علی رضایی به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی معرفی گردید

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین در مراسم معارفه نامبرده که در محل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تشکیل گردید در ابتدا مهندس حیدریان ضمن اشاره به اهمیت جایگاه دستگاه اجرایی منابع طبیعی از تلاش های این اداره و همچنین از زحمات حسین صا ئمی پور رییس پیشین این اداره تقدیر کرد .
حیدریان در ادامه اظهار داشت : منابع طبیعی انفال و ثروت عمومی است و ترویج فرهنگ حفاظت و آموزش های لازم در خصوص صیانت از این ثروت ملی و استفاده صحیح از آن ضروری است.
وی گفت:به منظور تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی و با پیگیری های مستمر و جلب مشاركت اقشارمختلف مردم تعداد 2500نفربه عنوان همیار طبیعت منابع طبیعی با اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری همكاری می كنند.
حیدریان ادامه داد:منابع طبیعی متعلق به همه نسلها است و همه وظیفه دارند در راستای صیانت و حفاظت ازآن نگهداری كنند.

در پایان جلسه حکم برادر رضایی قرائت گردید :
سلام علیکم
با احترام به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی منصوب می گردید. امید است با اتکال به خداوند منان و نصب العین قراردادن قوانین و مقررات سازمان متبوع در مسئولیت خطیر حفظ ، احیاء ، توسعه و بهره برداری از منابع طبیعی و همچنین نیل به اهداف نظام عالیه جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

علینقی حیدریان
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی معرفی شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38807) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین