امام جمعه گرگان: دنياي استكبار توان مقابله با ارتش ايران را ندارد

به گزارش ايرنا آيت الله سيدكاظم نورمفيدي روز يكشنبه در مراسم رژه نيروهاي مسلح استان گلستان به مناسبت 29 فروردين روز ارتش و نيروي زميني با اشاره به دستاوردهاي نظامي ارتش ايران با تكيه بر دانش و توان بومي، اظهار داشت: شايد در گذشته حتي امكان توليد فشنگ و سيم خاردار با توجه به وابستگي كشور در ايران وجود نداشت، اما امروز به مدرن ترين سلاح هاي پيشرفته نظامي با دانش بومي مجهز شده ايم و كشور به خودكفائي رسيده است.
امام جمعه گرگان اضافه كرد: توانمندي امروز نيروهاي مسلح و ارتش ايران در حدي است كه بسياري از كشورهاي منطقه براي حفظ و حراست از مرزها و مقابله با دشمنان خود انتظار كمك از سوي نيروهاي مسلح ما را دارند.
آيت الله نورمفيدي گفت: ما افتخار مي كنيم كه ايران اسلامي داراي نيروي مسلح قوي، پرتوان تحت زعامت و فرماندهي رهبر معظم انقلاب اسلامي مي باشد.
امير سرتيپ 2 مهدي معمارباشي فرمانده قرارگاه عملياتي تاكتيكي لشكر 30 گرگان و ارشد نظامي آجا در گلستان نيز در اين مراسم طي سخنان كوتاهي بر آمادگي نيروهاي مسلح در مقابل دشمنان تاكيد كرد.
براساس اين گزارش مراسم روز ارتش در گرگان مركز استان گلستان، زير بارش شديد باران و وزش باد برگزار شد و بعد از سخنراني نماينده ولي فقيه در گلستان، پنج يگان به صورت نمادين از مقابل جايگاه و تمثال امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا رژه رفتند.
3014/1648

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه گرگان: دنياي استكبار توان مقابله با ارتش ايران را ندارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3884) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا