هیدینک: رانیری از من پنج بار با صدای لرزان تشکر کرد!

قهرماني لستر شوك بزرگي به قدرت‌هاي سنتي است

هیدینک: رانیری از من پنج بار با صدای لرزان تشکر کرد!

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 0

فوتبال جهان - گاس هیدینک می‌گوید سرمربی لسترسیتی با صدایی بغزآلود و لرزان از او چند بار برای توقف تاتنهام تشکر کرده است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ جنجال‌هاي ديدار چلسي و تاتنهام فقط به خاطر تأثيرگذاري نتيجه آن روي قطعي شدن قهرماني لستر و ناكامي اسپرز نبود. درگيري‌هاي بازيكنان دو تيم در ميدان با جلوتر رفتن بازي افزايش يافت به طوري كه حتي نواخته شدن سوت پايان مسابقه هم نتوانست آرامش را حكمفرما كند و نزديك تونل بازيكنان دو تيم با همديگر دوباره درگير شدند. گاس هيدينك بعد از پايان بازي به سمت رختكن حركت كرد كه با فشار عده‌اي از بازيكنان كه با هم گلاويز شده بودند تعادلش را از دست داد و محكم به زمين افتاد و براي بلند شدن به كمك نياز پيدا كرد.

اين مربي بعد از اين بازي گفت كه كلوديو رانيري با او تماس گرفته تا به خاطر كمك چلسي به قهرماني لستر از او تشكر كند: «رانيري با من تماس گرفت و به خاطر نتيجه‌اي كه در اين بازي گرفتيم از من تشكر كرد به خصوص به خاطر بازي ما در نيمه دوم. من هم به او به دليل قهرماني تيمش تبريك گفتم. او پنج بار از من تشكر كرد چون خيلي احساساتي شده بود. تماس ما تصويري نبود كه ببينم اشك مي‌ريزد يا نه اما صدايش كمي مي‌لرزيد.» هيدينك در ادامه از تيم لستر تعريف كرد: «اين تيم به قدري منسجم و يكدست بود كه از داخل هيچ مشكلي نداشت. زماني كه بوي قهرماني را حس كردند تنشي در تيم به وجود نيامد. به همين خاطر است كه حس مي‌كنم واقعاً لياقتش را داشتند. شايد قهرمان شدن لستر خيلي جاي تعجب نداشته باشد چون از اول فصل در اوج بودند اما خب شوك بزرگي براي باشگاه‌هاي بزرگ و قدرت‌هاي سنتي است.»


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیدینک: رانیری از من پنج بار با صدای لرزان تشکر کرد!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38847) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی