روشن: افشارزاده نباشد یک ثانیه هم نمی‌مانم

ننگ است براي تست پايه‌هاي استقلال پول بگيرند

روشن: افشارزاده نباشد یک ثانیه هم نمی‌مانم

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - حسن روشن از اطلاعیه سایت باشگاه استقلال برای تست‌گیری تیم‌های پایه‌ای بسیار ناراحت است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ او اگرچه به عنوان مدير آكادمي آبي‌پوشان از سوي افشارزاده اعلام شده است اما از اين ماجرا اطلاعي ندارد و انتقادات تندي مي‌كند: من چند نشست با بهرام افشارزاده داشتم و پيرامون آكادمي استقلال صحبت كرديم. ابتدا من نمي‌خواستم اين سمت را قبول كنم اما فقط و فقط به خاطر شخص افشارزاده پذيرفتم و اعلام كردم اگر او روزي نباشد من هم يك ثانيه نمي‌مانم. رفاقت من و ايشان مربوط به امروز و ديروز نيست و خودم اعتقاد دارم افشارزاده براي استقلال زحمات زيادي كشيده است.

روشن بعد ادامه داد: آكادمي يك بحث بزرگ و بااهميت است. شايد در ايران زياد به آن بها داده نشود ولي امروزه در دنيا بيشترين توجه به تيم‌هاي پايه‌اي استقلال مي‌شود. وقتي در امارات و باشگاه الاهلي بودم 4 تيم داشتيم و 10 زمين تمرين بود. همين حال 5 بازيكن تيم ملي امارات عضو همان آكادمي من در الاهلي بودند. استقلال بايد جوري در بحث تيم‌هاي پايه‌اي فعاليت كند كه دو فصل ديگر از پايه‌هايش بازيكن بگيرد نه اينكه برود و براي خريد فوتباليست هزينه‌هاي ميلياردي كند.

روشن نسبت به پرداخت 10 هزار تومان پول براي شركت در تست تيم‌هاي پايه‌اي استقلال انتقاد كرد: من از اين موضوع كوچك‌ترين اطلاعي ندارم و نمي‌دانم بر چه اساسي و چه كسي اين تصميم را گرفته است. اگر بنده مدير آكادمي هستم بايد هماهنگي‌هاي لازم با من در اين باره مي‌شد. ضمن اينكه اگر بنده مي‌دانستم اجازه نمي‌دادم از بچه‌ها بابت تست پول بگيرند. به نظرم اين يك ننگ بزرگ است كه تيم‌هايي چون استقلال و پرسپوليس در وقت تست‌گيري پول بگيرند. مطمئن هستم شخص افشارزاده نيز از اين موضوع اطلاعي نداشت.

روشن در پايان گفت: بنده براي حضور در پايه‌هاي استقلال شرايطي را خواستم و گفتم براي استارت بايد اين امكانات فراهم شود. حالا با افشارزاده بايد حرف بزنم چون به خاطر او مي‌خواستم بيايم. فعلاً عازم شمال هستم و وقتي برگشتم تصميم مي‌گيرم.

حسن روشن


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روشن: افشارزاده نباشد یک ثانیه هم نمی‌مانم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38848) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی