پوشش گسترده مسابقات بین‌المللی قرآن در شبکه‌های رادیویی

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، حسن ربیعی با اشاره به برگزاری نشست هایی با مسئولان رسانه ملی و همچنین دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های کشورهای اسلامی اظهارداشت: طی نشستی با قائم مقام معاونت خبر رسانه ملی و مدیران کل پخش و تولید خبر صداو سیما بر گزار شد ، بر اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی مطلوب خبری این دوره از مسابقات بین المللی قرآن به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام تاکید شد.

وی اضافه کرد: همچنین در این نشست ظرفیت های مصلی تهران به عنوان محل برگزاری مسابقات و همچنین برنامه های جانبی مسابقات اعم از همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی ، اعلام فراخوان همایش بین المللی پژوهش های  قرآنی ، اعلام فراخوان جشنواره قصه های قرآنی و نخستین دوره مسابقات بین المللی قرآن روشندلان تببین شد .

ربیعی گفت : همچنین قائم مقام معاونت خبر رسانه ملی نیز در این نشست تاکید کرد که خبرنگاران و گروههای برنامه ساز در ایام برگزاری مسابقات، نسبت به پوشش جامع مسابقات و برنامه های آن اقدام خواهند کرد.

سخنگوی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به برگزاری نشست مشترک با معاون صدای رسانه ملی گفت : در این نشست در خصوص چگونگی پوشش مطلوب مسابقات در رادیو گفتگو شد و مقرر شد تمامی شبکه ها رادیویی براساس تقسیم بندی های انجام شده در جدول پیش بینی عملکرد، اقدامات ویژه ای را در ایام پیش و حین برگزاری مسابقات انجام دهند.

وی اضافه کرد : معاون صدای رسانه ملی در این نشست بر پوشش گسترده مسابقات در برنامه های زنده و پرمخاطب رادیو تاکید کرد و همچنین مصوب شد به جهت دسترسی مخاطبان در اقصی نقاط ایران و جهان به اخبار و رویداد های مسابقات ، اپلیکیشن رادیو که از سایت www.iranseda.ir  قابل دریافت است ، با قابلیت دانلود صوت ها و تلاوت های مسابقات فعال شود.

ربیعی با اشاره به برگزاری نشستی با حجت الاسلام کریمیان، دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های کشورهای اسلامی گفت : در این نشست مقرر شد ، از ظرفیت تمام شبکه های این اتحادیه بویژه شبکه هایی که در ایران دفتر دارند، برای پوشش مسابقات استفاده شود.

ربیعی از اهتمام مدیران و معاونین رسانه ملی، بالاخص ریاست محترم سازمان صداو سیما نسبت به انعکاس مطلوب مسابقات بین المللی قرآن قدردانی نموده و یادآور شد : براساس مصوبات جلسه با ریاست محترم سازمان صداو سیما مقرر شد ، بعد از اتمام مسابقات نحوه اطلاع رسانی و پوشش مسابقات ارزیابی شود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوشش گسترده مسابقات بین‌المللی قرآن در شبکه‌های رادیویی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38861) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین