حمايت مالي مسئولان،براي اجرايي كردن برنامه هاي پيشگيري از اعتياد در لرستان

غلامرضا آقا ميرزايي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: باتوجه به محدوديت اعتباري و اجراي دقيق و برنامه هاي تنظيم شده ستاد مبارزه با مواد مخدر لرستان، نيازمند حمايت مالي و تأمين بخشي از هزينه ها از محل اعتبارات استاني هستيم.
وي ادامه داد: توسعه مركز آقايان ماده 16 ، طرح غربالگيري دانش آموزان و دانشجويان داراي اختلال شخصيت به منظور اصلاح آنان، برگزاري كلاس هاي پيشگيري از اعتياد براي اقشار جامعه، تهيه ياري برگ به بهزيستي استان به منظور تأمين هزينه هاي افراد كم يا بي بضاعت، راه اندازي مركز بعد از خروج از ماده 16 به منظور نگهداري،اشتغال زايي و ترخيص مددجويان از مهمترين برنامه سال جاري ستاد مبارزه با مواد مخدراستان است.
آقا ميرزايي گفت: انجام كامل اين برنامه مستلزم تآمين بخشي از اعتبارات، از محل اعتبارات استاني است كه اميدواريم با كمك مسئولان سعي در اجرايي كردن اين برنامه ها داشته باشيم.
/6001/3210

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمايت مالي مسئولان،براي اجرايي كردن برنامه هاي پيشگيري از اعتياد در لرستان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3887) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا