هافبک استقلال محروم است

خانه | ورزشی ورزش3 منبع:

هافبک استقلال به دلیل پرداخت نکردن پول رضایت نامه اش به باشگاه سپاهان فعلا نمی تواند برای تیمش بازی کند و باید دید آیا مشکل او برای دو بازی حساس با تراکتورسازی و صبا حل می شود یا نه.

هافبک استقلال محروم است
به گزارش افکارنیوز،

ماجرا از این قرار است که استقلال ابتدای فصل 200 میلیون پول رضایت نامه یعقوب کریمی را به حسابش واریز کردند تا این بازیکنان بتواند رضایت نامه اش را از باشگاه سپاهان بگیرد اما در اولین پرداختی باشگاه استقلال پولی به یعقوب کریمی ندادند و آنها مدعی شدند که خودشان با باشگاه سپاهان توافق می کنند. اما با گذشت 28 هفته از شروع لیگ برتر باشگاه پولی به حساب باشگاه سپاهان واریز نکرد تا این بازیکن تا پرداخت مبلغ رضایت نامه از حضور در میادین محروم شود.

گفته می شود قرار است باشگاه استقلال بابت پرداخت پول رضایت نامه یعقوب کریمی به باشگاه سپاهان ضمانت نامه بدهد تا این بازیکن بتواند در دو بازی باقی مانده تیمش را همراهی کند.

کلمات کلیدی:

استقلال باشگاه سپاهان یعقوب کریمی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هافبک استقلال محروم است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38871) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز