جام جم گزارش مي دهد: دربست تهران

اين روزنامه اولويت‌هاي مجلس دهم را در گفت و گو با منتخبان مردم بررسي كرد و با انتشار عنوان پرهيز از دعواي سياسي، تمركز بر اقتصاد مقاومتي، آورد: رمضانعلي سبحاني‌فر، منتخب مجلس دهم از حوزه سبزوار ضمن بيان اين‌كه آرايش سياسي جناح‌هاي مختلف مي‌تواند روي اولويت‌هاي مجلس آينده تاثير گذار باشد، تاكيد كرد كه خواسته مردم نبايد با انشقاق و درگيري‌هاي سياسي ناديده گرفته شود. وي با اشاره به اين‌كه مردم خواهان وحدت بيشتر جناح‌هاي سياسي و حاكم شدن عقلانيت بر مجلس هستند گفت: اولويت اصلي مردم، بخش اقتصاد را شامل مي‌شود و اقتصاد مقاومتي و اشتغال با پيروزي يك طيف و همگرايي با ديگر طيف‌ها مي‌تواند شكوفا شود، چون دعواهاي سياسي نبايد دغدغه نمايندگان آينده كشور باشد.
روزنامه جام جم با انتخاب عنوان نجات پرسپوليس از باتلاق هنر باتلاق، به نقل از خداداد عزيزي بازيكن پيشين تيم ملي فوتبال ايران، نوشت: برانكو اگر با تيم ملي به جام‌جهاني 2006 رفت، يكي از دلايلش سازگاري‌اش بود. او حالا با‌تجربه‌تر هم شده است. چند سال مربيگري در عربستان و چين و كرواسي را دارد، فكر مي‌كنم اگر غير از برانكو هر مربي ديگري بود نمي‌توانست پرسپوليس را جمع كند. پرسپوليس در باتلاق افتاده بود. استقلال و پرسپوليس وقتي به باتلاق مي‌افتند به خاطر فشار تماشاگران، رسانه‌ها و پيشكسوتان، به اين راحتي نجات پيدا نمي‌كنند. پيشكسوتان پرسپوليس اول فصل داشتند برانكو را مي‌كشتند، اما برانكو با كارنامه خود آنها را ساكت كرد.
لبيك رئيس رسانه ملي به فرمايشات مقام معظم رهبري، عنوان ديگر اين روزنامه است، در اين مطلب مي خوانيم: در پي بيانات روز دوشنبه رهبر معظم انقلاب در ديدار با معلمان و بيان دغدغه‌هاي ايشان درباره لزوم توجه رسانه ملي به توليد برنامه‌هاي مناسب براي نسل جوان و نوجوان كشور، محمد سرافراز رئيس رسانه ملي با انتشار پيامي ضمن تاكيد بر توجه ويژه به دغدغه‌هاي رهبري معظم انقلاب، تبعيت از رهنمودهاي معظم له را راهگشاي همه مسائل دانست. در بخشي از متن پيام رئيس سازمان صداوسيما آمده است: صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران از اين طريق به فرمايشات معظم‌له، لبيك گفته و به برنامه‌ريزي و سياستگذاري‌هاي متناسب، براي تحقق مطالبات رهبري خواهد پرداخت.
روزنامه جام جم با درج عنوان دستمزدهاي نجومي شايعه است، آورد: دستمزد بازيگران هميشه از موضوعات داغ و جنجال برانگيز است و مردم كنجكاو دنبال رقم‌هاي دستمزد ستاره‌هاي تلويزيون و سينما هستند. آنچه مسلم است بسياري از رقم‌هاي نجومي كه دراين‌باره مطرح مي‌شود، نسبتي با واقعيت ندارد و شايعه‌اي بيش نيست. هرچند برخي شايعات هم ريشه واقعي دارد و گاه دستمزدهاي عجيب و غريبي در اين عرصه دريافت مي‌شود. لاله اسكندري به تازگي در اظهارنظري كه در باشگاه خبرنگاران جوان منتشر شده دراينباره حرفهاي جالبي زده است. بازيگر سريالهاي «رقص پرواز» و «خاك سرخ» گفت: هنرمندان به ميزان توانايي‌هايي كه دارند و به مقدار اثري كه روي فروش يك فيلم مي‌گذارند، دستمزد طلب مي‌كنند.
اين روزنامه ياداشت هاي «انتقاد راهگشا» و «پيگيري اقتصاد مقاومتي ماموريت مجلس دهم» را به ترتيب به قلم مراد عنادي مديرمسئول و غلامرضا مصباحي‌مقدم‌ عضو كميسيون برنامه‌ بودجه و محاسبات مجلس منتشر كرد.
روزنامه جام جم در ضميمه تپش عنوان «سلفي با مرگ» را برجسته كرد.
«حزب كارگر تحت فشار صهيونيست ها»، «متفاوت ترين نانوا»، «الناز كمپاني: انسجام خانوادگي باعث موفقيتم شد» و «سرلشكر قاسم سليماني: حفظ عزت و استقلال اولويت ماست» از ديگر عنوان هاي صفحه نخست اين روزنامه است.
*گروه اطلاع رساني
پژوهشم**9165**

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جام جم گزارش مي دهد: دربست تهران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38896) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا