تسهيلات كم بهره براي صنعتگران بيست و ششمين نمايشگاه ملي صنايع دستي

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا از روابط عمومي معاونت صنايع دستي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، پويا محموديان مديركل صادرات معاونت صنايع دستي كشور با اشاره به برگزاري نمايشگاه سالانه صنايع دستي به مناسبت هفته صنايع دستي برپا مي شود گفت: همانطور كه پيش از اين نيز اعلام شد امسال اين نمايشگاه به دليل تقارن با ماه مبارك رمضان و به جهت رعايت رفاه حال هنرمندان شركت كننده در اين رويداد مهم، از 5 تا 10 خرداد ماه برگزار مي شود.
وي افزود: ثبت نام از هنرمندان و صنعتگران صنايع دستي كشور براي حضور در بيست وششمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران ادامه دارد و هنرمندان علاقمند به شركت در اين رويداد ملي مي توانند براي شركت دراين نمايشگاه اقدام به ثبت نام كنند.
او ادامه داد: ثبت نام از متقاضيان در اين دوره به صورت الكترونيكي از اوايل ماه جاري آغاز شده است كه با استقبال بسيار چشمگير صنعتگران و هنرمندان كشورمان همچنان ادامه دارد.
محموديان اضافه كرد: طي توافق به عمل آمده ميان معاونت صنايع دستي و هنرهاي سنتي كشور و صندوق كارآفريني اميد مقررشد تا تسهيلات كم بهره تا سقف 5 ميليون تومان با شرايط ويژه دراختيار هنرمندان و صنعتگران اين حوزه قرار گيرد تا اين افراد با سهولت و طيب خاطر بيشتري در نمايشگاه امسال حاضر شوند.
وي در پايان سخنانش از حضور پررنگ تعاوني ها در نمايشگاه امسال خبر داد و گفت: تعاوني هاي مختلف فعال در زمينه صنايع دستي در نمايشگاه امسال حضور خواهند داشت، همچنين زمينه لازم براي حضور مجموعه هاي صنايع دستي مرتبط به سازمان بهزيستي و كميته امداد امام خميني(ره) نيز مهيا شده است.
در نمايشگاه هفته صنايع دستي در ايام مختلف از طرح ها و نوآوري هاي صورت گرفته در اين حوزه رونمايي به عمل مي آيد و حاصل تلاش هاي فعالان اين عرصه از نزديك در معرض ديد علاقمندان قرار مي گيرد.
بيست و ششمين نمايشگاه ملي صنايع دستي ايران از 5 تا 10 خرداد ماه امسال با حضور هنرمندان و صنعتگران كشورمان به مدت 6 روز در مصلي بزرگ امام خميني(ره) با ساعات بازديد طولاني تر پذيراي شهروندان و علاقمندان پايتخت است.
فراهنگ**3079**1569

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تسهيلات كم بهره براي صنعتگران بيست و ششمين نمايشگاه ملي صنايع دستي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38899) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا