گزارش صعده پرس از سرنوشت نامعلوم حاكم امارات

اين پايگاه خبري افزود: در حالي كه درخواست هاي مردمي در شبكه هاي اجتماعي امارات براي تعيين سرنوشت او و اينكه آيا او با دستور شيخ محمد بن زايد (برادر شيخ خليفه) تحت اقامت اجباري قرار دارد يا نه به چشم مي خورد، برخي پايگاه هاي خبري از فوت شيخ خليفه خبر داده اند.
در اين خبر به نقل از افراد مطلع و موثق آمده است: مقامات اماراتي در حال فراهم كردن شرايط براي اعلام وضعيت خطرناك جسماني شيخ خليفه هستند تا زمينه را براي اعلام خبر فوت او فراهم نمايند.
براساس اين خبر، شيخ خليفه از آغاز سال 2014 ميلادي به علت عارضه اي كه در وضعيت سلامتي او رخ داد تاكنون در هيچ فعاليت سياسي مقابل مردم و شبكه هاي خبري ظاهر نشده است.
محمد بن زايد برادر شيخ خليفه از آن زمان تاكنون تقريبا بيشتر امور دولتي را برعهده گرفته و هر از گاهي برخي بيانيه هاي رسمي به نيابت از شيخ خليفه و بدون حضور او در شبكه هاي تلويزيوني و رسانه اي قرائت مي شود.
خاورم**1653**1579

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش صعده پرس از سرنوشت نامعلوم حاكم امارات» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38902) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا