برانکو بخواهد هم نمی‌تواند سیدجلال را بیاورد!

برانکو بخواهد هم نمی‌تواند سیدجلال را بیاورد!

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - سیدجلال حسینی هیچ بهانه‌ای برای برانکو و پرسپولیسی‌ها باقی نگذاشت. زمانی که مرد کروات دست رد به سینه این بازیکن ملی‌پوش زد، سیدجلال سکوت کرد و ترجیح داد مصاحبه جنجالی انجام ندهد.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ او در معدود مصاحبه‌هاي خود هم عنوان كرد به تصميم برانكو احترام مي‌گذارد و حتي در بازي اخير نفت تهران برابر سرخپوشان به سمت نيمكت پرسپوليس رفت و با مرد كروات به خوش و بش پرداخت.

از آن گذشته سيدجلال حسيني عملكرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشت و توانست به كمك عليرضا بيرانوند و ساير مدافعان پرسپوليس دروازه نفت تهران را در بازي با پرسپوليس بسته نگه دارد.

پس از باخت پرسپوليس برابر نفت تهران خيلي‌ها به اشتباه برانكو در عدم خريد سيدجلال حسيني اشاره كرده و پيشنهاد دادند مرد كروات، اين مدافع باتجربه را به تيم سابقش برگرداند.

در همين راستا يكي از نزديكان باشگاه پرسپوليس به ما خبر داد كه برانكو اگر هم بخواهد نمي‌‌تواند سيدجلال حسيني را به پرسپوليس برگرداند. بازگرداندن سيدجلال حسيني به معناي اعتراف به اشتباه در ابتداي فصل است و برانكو هم نمي‌خواهد به اين اشتباه اعتراف كند!

سیدجلال حسینی نفت تهران


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برانکو بخواهد هم نمی‌تواند سیدجلال را بیاورد!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38957) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی