تیم ملی مراسم رونمایی از لباسش را تحریم کرد!

تیم ملی مراسم رونمایی از لباسش را تحریم کرد!

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران > تیم ملی - - امشب مراسم رونمایی از لباس ایران توسط تیم ملی تحریم شده و خیلی زود، باید منتظر جنجال های بزرگی بود.

به گزارش خبرورزشی،  مراسم رونمایی از لباس تیم ملی، در شرایطی برگزاری می شود که هیچیک از اعضای تیم ملی از جمله افشین پیروانی مدیر و مارکار آقاجانیان دستیار کروش، در مراسم غایب خواهند بود. کروش و دو دستیار خارجی اش یعنی هم اوسیانو و گاسپار، در خارج از ایران هستند و این یعنی، تیم ملی حتی یک نماینده هم در مراسم ندارد. حتی از بین بازیکنان هم کسی قرار نیست به مراسم برود و بدین ترتیب، تیم ملی ایران با انجام چنین حرکتی رسما اعتراض خود را به قرارداد با جیووا اعلام خواهد کرد.
این برند ایتالیایی که البته در بین برندهای جهانی اعتبار خاصی ندارد، با تیم ملی ایران قرارداد بست. کمیته بازاریابی و عباس ترابیان در امضای این قرارداد نقش مهمی داشتند. کروش هم دقیقا نقطه مقابل ترابیان است و البته در این بین باید سراغ علی کفاشیان رفت و از او سوالات کلیدی را پرسید.
در هر صورت، امشب مراسم رونمایی از لباس ایران توسط تیم ملی تحریم شده و خیلی زود، باید منتظر جنجال های بزرگی بود.

تیم ملی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تیم ملی مراسم رونمایی از لباسش را تحریم کرد!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-38958) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی