اسكان روستائيان در معرض خطر سيلاب شهرستان كارون در شيرين شهر

غلام عليدادي شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با تشريح آخرين تمهيدات فرمانداري كارون براي پيشگيري از آسيب هاي احتمالي سيلاب اظهار كرد:اسكان روستائيان در شيرين شهر در حال انجام است و‌در صورت نياز از فضاي مصلاي اين شهرستان نيز استفاده مي شود.
وي ادامه داد:باتوجه به پيش بيني وقوع سيلاب در روستاهاي در معرض خبر شهرستان، ستاد بحران تشكيل شد و از آنجا كه 15 نقطه آسيب پذير در اين شهرستان شناسايي شده بود، تمامي تمهيدات براي مقابله با حوادث احتمالي انديشيده شد.
وي افزود:روستاهاي جنگيه، ابودبس، كوت سيد صالح و موران از نقاط آسيب پذير بودند كه سيل بند در اين مناطق احداث شد و بخش هايي كه نياز به ترميم داشت نيز از سوي دستگاه هاي مسئول ترميم شد.
عليدادي ادامه داد:ستاد شهرستان كارون در موضوع اسكان و امداد رساني به موقع به نقاط حادثه خيز آمادگي كامل داشته و در اين دو روز به خوبي به مناطق مختلف شهرستان خدمات رساني شده است.
به دنبال بارندگي هاي شديد در چند روز گذشته، طغيان رودخانه دز موجب آبگرفتگي تعدادي از روستاهاي پايين دست اين رودخانه در شهرهاي دزفول و شوش شده است.
7152/6125

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسكان روستائيان در معرض خطر سيلاب شهرستان كارون در شيرين شهر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-390) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا