وعده آستان قدس رضوی برای تامین مسکن خانواده معلم فداکار خاش

خانه | استانها | خراسان رضوی صبح توس منبع:

هیئتی از سوی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی به منظور ملاقات و دلجویی از خانواده حمیدرضا گنگوزهی، معلم فداکاری که در روستای مرزی «گزو» از توابع شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان، جان خود را برای حفاظت از دانش آموزان مدرسه از دست داد، اعزام شدند.

وعده آستان قدس رضوی برای تامین مسکن خانواده معلم فداکار خاش
به گزارش افکارنیوز،

محمدامین توکلی زاده، مدیرکل روابط عمومی آستان قدس رضوی در این ملاقات، ضمن دیدار با پدر، مادر، همسر و فرزندان آن مرحوم، سلام گرم تولیت آستان قدس رضوی را به ایشان ابلاغ و کمک های مالی و لوح تقدیر آستان قدس رضوی را به خانواده مرحوم گنگوزهی و شهنوازی، معلم همکار وی اهدا کرد.

توکلی زاده همچنین ضمن دعوت از این خانواده برای تشرف به مشهد مقدس به میزبانی آستان قدس رضوی، اعلام کرد: طبق دستور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، مأمور هستیم برای تأمین مسکن همسر و فرزندان این معلم ایثارگر، بررسی لازم را انجام دهیم تا مشکل مسکن این خانواده از سوی آستان قدس رضوی حل شود.

در این ملاقات، فرماندار و رئیس آموزش و پرورش خاش، معاون خبر صدا و سیمای سیستان و بلوچستان و تنی چند از مسئولان استان سیستان و بلوچستان و شهرستان خاش نیز حضور داشتند.

کلمات کلیدی:

آستان قدس رضوی روابط عمومی مسکن


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وعده آستان قدس رضوی برای تامین مسکن خانواده معلم فداکار خاش» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3927) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز