البرز صاحب پایانه صادراتی می‌شود؟

استان‌ها > البرز - به گزارش ایسنا،مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های البرز از احتمال ایجاد پایانه صادراتی استان تا پایان سال خبرداد.

مصطفی باقر نژاد اظهار کرد: ایجاد پایانه صادراتی یكی از مهم‌ترین اقدامات برای ساماندهی واردات و صادرات استان محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: ایجاد این پایانه در راستای سیاست‌های كلی دولت مبنی بر حمایت از بخش خصوصی و رفع موانع و مشكلات آنها است .
باقر نژاد خاطرنشان کرد: البرز از ظرفیت زیادی در بخش اقتصاد، صنعت و تولید برخوردار است که ایجاد پایانه صادراتی می‌تواند بخشی از این ظرفیت‌ها را نمایان سازد.
باقرنژاد توضیح داد: درحال حاضر بسیاری از استان‌های كشور دارای پایانه صادراتی هستند اما البرز هنوز از این امکان بی‌بهره است که همین امر فعالیت تجار را با مشکلاتی مواجه ساخته است.
این مسئول درپایان گفت: ضرورت ایجاد پایانه صادراتی در البرز انكارناپذیر است بنابراین ‌درصدد هستیم در جوار فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام این پایانه صادراتی راه ‌اندازی شود و امید است كه این امر تا پایان سال محقق شود .


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «البرز صاحب پایانه صادراتی می‌شود؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3938) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین