رفع مشكلات مسكن مهر بروجرد با واگذاري به شهرداري تسريع مي يابد

به گزارش ايرنا محمد قاسمي روز يكشنبه در نشست شوراي مسكن بروجرد در هتل زاگرس اين شهر افزود: به دليل واگذار نشدن مسكن مهر بروجرد به شهرداري، اين منطقه همچنان از مشكلات بهداشتي، نداشتن مبلمان شهري و فضاي سبز رنج مي برد.
وي گفت: قرار بود مهرماه پارسال يك مدرسه 16 كلاسه با توجه به وجود شهرك هاي مسكوني همجوار مسكن مهر احداث شود كه متاسفانه اين كار انجام نشد.
مديرعامل اتحاديه مسكن مهر بروجرد افزود: زمين هايي براي احداث اماكن انتظامي و امنيتي، مذهبي، فرهنگي و بهداشتي و درماني به ادارات مربوطه واگذار شده است ولي اين ادارات هنوز هيچ اقدامي در اين زمينه انجام نداده اند.
وي اظهار كرد: متاسفانه اتاق هاي آسانسور در طراحي اوليه مسكن مهر كم ارتفاع تعريف شده اند ولي بعد از احداث اين اتاق ها و واگذاري بلوك ها به متقاضيان، استاندارد آسانسور اجباري شده كه اين موضوع مشكلاتي را بوجود آورده است.
قاسمي افزود: اكنون داشتن پايان كار توسط شهرداري نيازمند گواهي استاندارد آسانسور است و امكان تخريب و نوسازي سقف ها نيز وجود ندارد.
وي گفت: مسكن مهر بروجرد به رغم تمام مشكلات و كمبودها رتبه نخست را در استان لرستان دارد.
مديرعامل اتحاديه مسكن مهر بروجرد افزود: تاكنون چهار هزار و 500 واحد مسكن مهر به شهروندان بروجردي تحويل داده شده است.
نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي نيز با انتقاد از ضعيف بودن نظارت بر احداث مسكن مهر گفت: ساكنان مسكن مهر بروجرد رضايت كافي از واحدهاي مسكوني ندارند حال آنكه ملاك عمل بايد رضايت مردم باشد.
علاء الدين بروجردي افزود: ساختمان هاي 6 طبقه اي در قالب مسكن مهر بدون آسانسور به مردم تحويل داده شده كه فاجعه و غيرمنطقي است.
نماينده مردم بروجرد در مجلس شوراي اسلامي افزود: سياست دولت ورود مردم به مسائل اجتماعي، اقتصادي و آموزشي در قالب تعاوني ها است تا بار دولت سبكتر شود.
وي گفت: بايد با تعاوني هاي مسكن مهري كه به تعهدات خود عمل نكرده اند طبق قانون و در راستاي دفاع از حق مردم برخورد شود.
بروجردي نظارت در كشور را ضعيف خواند و افزود: متاسفانه در اغلب حوزه ها به دليل ضعف نظارت شاهد ضرر و زيان و نارضايتي مردم هستيم.
وي وضعيت آسفالت ورودي هاي شهر بروجرد را نامناسب دانست و اظهار كرد: اين وضعيت براي وجهه شهر خوب نيست.
در اين نشست مقرر شد تا مساله استاندارد آسانسور و ارايه پايان كار از سوي شهرداري به طور ويژه بررسي شود.
3031/3022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع مشكلات مسكن مهر بروجرد با واگذاري به شهرداري تسريع مي يابد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3950) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا