امام جمعه اروميه: مردم آذربايجان غربي با تلاش نيروهاي مسلح در امنيت كامل زندگي مي كنند

به گزارش خبرنگار ايرنا، حجت الاسلام سيدمهدي قريشي روز يكشنبه در آيين رژه نيرهاي مسلح كه در اروميه برگزار شد، افزود: امروز نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي از نظر قدرت و تجهيزات نظامي به جايي رسيده كه دل امت اسلامي را شاد و دشمنان انقلاب اسلامي را نااميد كرده است.
وي با اشاره به اينكه لشكريان اسلام ما با عزت و دينمدار هستند، اظهار كرد: امروز ارتش جمهوري اسلامي يك ارتش مكتبي و در خدمت اسلام بوده و در كل دنيا تنها ارتشي است كه در مقابل كلام الله مجيد رژه مي رود چون ارتش خداست.
حجت الاسلام قريشي گفت: در قرآن كريم آمده است كه آنهايي كه در راه خدا جهاد كنند، خداوند دوست مي دارد و مصداق آن ارتش جمهوري اسلامي است.
فرمانده قرارگاه ارتش جمهوري اسلامي در شمالغرب كشور نيز در اين مراسم گفت: امروز نيروهاي مسلح ما با تمام قدرت و توان و تبعيت از ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت الله خامنه اي همچون فولاد آب ديده آمادگي كامل دارد تا از كيان اسلامي دفاع كند.
امير سرتيب دوم حشمت الله ملكيان افزود: امروز مصداق اقتدار ارتش را در آب هاي دنيا مي بينيم كه نيروهاي مسلح ما در آبهاي بين المللي جولان مي دهند و اين يك افتخار براي ملت ماست.
وي اضافه كرد: امروز قدرت موشك هاي دور برد ما خواب را براي دشمنان انقلاب اسلامي و رژيم صهيونيستي آشفته كرده است.
وي اضافه كرد: نيروهاي مسلح آمادگي كامل دارد تا هر دستي را به سمت كشور ما دراز شود، قطع كند.
به گزارش ايرنا، در پايان اين مراسم نيروهاي مسلح آذربايجان غربي از مقابل كلام الله مجيد رژه رفتند.
6009/1905

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه اروميه: مردم آذربايجان غربي با تلاش نيروهاي مسلح در امنيت كامل زندگي مي كنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3984) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا