فرمانده ارشد نظامي: سهم نيروهاي مسلح از شعار سال ايجاد امنيت است

به گزارش ايرنا امير سرتيپ دوم ناصر عليدوست روز يكشنبه در آيين گراميداشت روز ارتش جمهوري اسلامي و رژه نيروهاي مسلح اظهار كرد: روز ارتش جمهوري اسلامي، مدال زريني است كه امام راحل بر سينه ارتشيان زد و 29 فروردين به نام ارتش نامگذاري شد.
وي افزود: ارتش و همه نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران 37 سال براي توليد و برقراري امنيت به پشتوانه ملت تلاش و كوشش مي كنند و در اين مسير هزاران شهيد را تقديم انقلاب و ملت كرده اند.
فرمانده ارشد نظامي در منطقه جنوبشرق گفت: همانگونه كه كارشناسان اقتصادي پايه و اساس اقتصاد مقاومتي را توليد مي دانند اين افتخار نصيب نيروهاي مسلح شده كه سهم خود را در توليد امنيت در 37 سال بعد از انقلاب براي كشور و ملت عزيز محقق كنند.
وي تصريح كرد: اگر امنيت در كشوري نباشد بدون شك ساير اقداماتي كه در آن مملكت بايد انجام شود تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.
امير عليدوست گفت: افتخار اين را داريم كه در ركاب مقام معظم رهبري جانانه براي كشور و ملت عزيز تا سرحد شهادت جانفشاني كنيم و سال 95 هم با تمام توان براي ايجاد امنيت تلاش خواهيم كرد.
وي افزود: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي همچون گذشته با ايجاد امنيت، مسير توسعه و پيشرفت را براي دولتمردان و توليد كنندگان ما در عرصه هاي مختلف ايمن خواهند كرد.
آيين بزرگداشت 29 فروردين روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني امروز (يكشنبه) با حضور مسئولان استان، فرماندهان ارشد نظامي و انتظامي و يگان هاي نمونه نيروهاي مسلح در مسير بلوار 22 بهمن شهر كرمان برگزار شد.
امام جمعه و استاندار كرمان، فرماندهان ارشد نظامي در منطقه جنوب شرق و شماري ديگر از مسئولان و مردم در اين آيين حضور داشتند.
7429/3028

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده ارشد نظامي: سهم نيروهاي مسلح از شعار سال ايجاد امنيت است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-3989) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا