تأخیر هفت ماهه در پرداخت حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس/ این وضع قابل قبول نیست

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس،سیدحسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به علی اصغر فانی خواستار رسیدگی به وضعیت معلمان حق التدریس و پرداخت مطالبات آنها شد.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر فانی

وزیر محترم آموزش و پرورش

در پی اعتراضات شدید همکاران از سراسر کشور نسبت به عدم پرداحت حق الزحمه حق التدریس همکاران از مهرماه 1394 تا کنون، فراکسیون فرهنگیان انتظار دارد حضرتعالی و دولت محترم نسبت به پرداخت حق الزحمه حق التدریس ها اقدام عاجل و جدی نماید.

جناب آقای وزیر، معلمان حق التدریس و دارای فول تایم هفت ماه است که حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند. چنین وضعی قابل قبول نیست. معلمان انتظار داشتند حداقل شب عید، مطالبات و حق الزحمه آنها پرداخت می شد ولی نشد و معلمان در حالی که شش ماه کار کرده و عرق ریخته بودند، دست خالی به خانه های خود رفتند.

فراکسیون فرهنگیان مجلس بار دیگر از رئیس جمهور محترم، هیأت دولت و به ویژه از جنابعالی می خواهد نسبت به پرداخت حق الزحمه حق التدریسی ها و فول تایم معلمان اقدام عاجل نماید که تأخیر جایز نیست.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تأخیر هفت ماهه در پرداخت حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس/ این وضع قابل قبول نیست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4023) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین