عزیزی خادم و تاج رد صلاحیت شدند

اتفاق شگفت انگیز در انتخابات فدراسیون

عزیزی خادم و تاج رد صلاحیت شدند

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - با بررسی مدارک و سوابق مدیریتی 5 کاندیدا برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال که توسط کمیته 3 نفره‌ای به عمل آمد، دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ عزیزی خادم به خاطر عدم سابقه مدیریتی لازم رد صلاحیت شد و از سوی دیگر قنبرزاده که قبلا استعفای خود را اعلام کرده بود، به دلیل اینکه این استعفا شفاهی بوده، سوابق وی نیز مورد بررسی قرار گرفته و چون وی 10 امضای لازم را جمع نکرده بود، او نیز رد صلاحیت شد.

نکته جالب اینجاست که مشخص نیست این کمیته 3 نفره این بررسی‌ها را روی چه حسابی انجام داده است. اگر بررسی‌ها بر حسب اساسنامه جدید است چرا کفاشیان اجازه ثبت نام پیدا نکرد و اگر بر حسب اساسنامه قدیم است که هنوز این اساسنامه مصوب نشده است.

نامه فدراسیون فوتبال در خصوص افرادی که تأیید صلاحیت شده‌اند به مراجع ذیصلاح اعلام شده و تا قبل از انتخابات باید این مراجع نظر نهایی را بدهند.

در حال حاضر تاج، عزیزمحمدی و آجورلو برای ریاست فدراسیون فوتبال شانس دارند.

شهاب‌الدین عزیزی خادم فدراسیون فوتبال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عزیزی خادم و تاج رد صلاحیت شدند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4059) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی