دستگيري چهار قاچاقچي و كشف 79 كيلوگرم هروئين در تايباد

سرهنگ مجيد پويان جمعه شب در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: قاچاقچيان كه قصد داشتند از خاك افغانستان وارد حوزه تحت كنترل هنگ مرزي تايباد شوند، نرسيده به شهر تايباد در پاسگاه ايست و بازرسي 17 شهريور اين شهرستان به دام مرزبانان افتادند.
وي اظهار كرد: مواد مخدر كشف شده از قاچاقچيان از نوع هروئين فشرده و پودري و كريستال بود كه در داخل يك دستگاه خودرو سواري جاسازي شده بود.
پويان افزود: در اين خصوص يك متهم و رابط ايراني و دو نفر از اتباع افغان دستگير شدند كه از آنان يك قبضه سلاح كلاشينكف، 33 فشنگ و دو عدد گوشي تلفن همراه كشف شد.
فرمانده هنگ مرزي تايباد گفت: از ابتداي امسال تاكنون 200 كيلوگرم انواع مواد مخدر از اشرار و سوداگران مرگ در حوزه استحفاظي اين شهرستان كشف و ضبط شده كه نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل حدود شش درصد افزايش داشته است.
سرهنگ پويان تأكيد كرد: با تلاش شبانه روزي مرزداران، مرزهاي اين شهرستان از امن ترين مرزهاي كشور است و سال گذشته افزون بر دو تن و 400 كيلوگرم انواع مواد مخدر در مرز تايباد كشف و ضبط شده است.
مركز شهرستان 114هزار نفري تايباد در فاصله 225 كيلومتري جنوب شرقي مشهد قرار دارد.
شبك**7494**5132**1504

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگيري چهار قاچاقچي و كشف 79 كيلوگرم هروئين در تايباد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-408) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا