سه هزار و 500 نيروي پليس امنيت انتخابات كرمانشاه را تامين مي كنند

به گزارش ايرنا، پايگاه خبري پليس روز يكشنبه به نقل از سردار منوچهر امان الهي اعلام كرد: در مرحله دوم انتخابات شوراي مجلس اسلامي، 561 شعبه در حوزه شهرستان كرمانشاه و 96 شعبه در حوزه شهرستان سنقروكليايي آراء مردم را جمع آوري خواهند كرد.
وي افزود: نيروي انتظامي براي محافظت از اين آراء، حداقل سه مأمور براي هر صندوق بكار خواهد گرفت و طبيعتا در برخي از حوزه هاي رأي گيري به فراخور محلات و جمعيت، نيروهاي بيشتري استفاده مي شود.
اين مقام انتظامي عنوان كرد: هماهنگي هاي لازم نيز با سازمان ها و دستگاه هاي دخيل در امر انتخابات صورت گرفته است تا نظم و امنيت بطور كامل برقرار شود.
امان الهي بيشترين تخلفات انتخاباتي را مربوط به تبليغات محيطي عنوان كرد و افزود: در دور نخست انتخابات مجلس نامزدها و طرفداران آنها در برگزاري مراسم ها و تبليغات، همكاري خوبي داشتند و نسبت به سال هاي گذشته تخلفات انتخاباتي به حداقل ميزان خود رسيده بود.
وي اظهار داشت: در معدود مواردي هم ورود كاروان هاي خودرويي از استان هاي اطراف براي حمايت از برخي نامزدهاي استان كرمانشاه را شاهد بوديم كه آنها را متوقف كرديم، همچنين برخي از نامزدها در مكان هاي غيرمجاز اقدام به برپايي ستادهاي انتخاباتي كرده بودند كه به سرعت جمع آوري شدند.
مقام ارشد انتظامي استان كرمانشاه به نامزدهاي دور دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي اين استان توصيه كرد: نامزدهاي انتخاباتي بايد بيش از ديگران به اجراي قوانين پايبند باشند و از اقدامات مشكل ساز اجتناب كنند.
انتخابات شهرستان كرمانشاه براي راهيابي نفر سوم و انتخابات حوزه سنقر و كليايي براي انتخاب تنها نماينده اين شهرستان به دور دوم كشيده شده است.
7445/8066

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه هزار و 500 نيروي پليس امنيت انتخابات كرمانشاه را تامين مي كنند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4094) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا