ضرب و شتم شهردار بنك بوشهر توسط ارباب رجوع

معاون شهرداري بنك درگفت وگو با ايرنا با تاييد اين خبر گفت: حوالي ساعت 10 صبح امروز دو جوان 30 و 32 ساله به شهرداري مراجعه و پس از برخورد لفظي تند با شهردار در سالن شهرداري در حضور كاركنان و مراجعه كنندگان به شهرداري به وي حمله ور و چندين ضربه مشت به سر وي وارد كردند.
علي اكرمي افزود: به همراه شماري از كاركنان شهرداري براي جلوگيري از كتكاري شهردار و پايان دادن به درگيري مداخله كرديم كه در نهايت با ضاربان متواري شدند.
وي گفت: شهردار بنك بدليل وارد شدن ضربه به ناحيه سر بيهوش و به بيمارستان امام خميني (ره) كنگان اعزام و هم اكنون بستري است اما قادر به حرف زدن نيست.
معاون شهرداري بنك گفت : ضاربان ، مدعي مالكيت زميني چند هكتاري در شهر بنك هستند كه طبق طرح جامع شهري داراي كاربري هاي متفاوت است.
اكرمي با تشكر از مردم فهيم بنك بدليل حضور در بيمارستان و دلجويي از شهردار گفت: اين اقدام از نظر مردم شهر بنك بشدت محكوم و مردم نيز از مسئولان مي خواهند با اين افراد هنجارشكن برخورد جدي و قانوني شود.
شهر بنك از توابع شهرستان كنگان در فاصله 215 كيلومتري جنوب بوشهر واقع است.
7208/6043

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضرب و شتم شهردار بنك بوشهر توسط ارباب رجوع» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4097) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا