تامین اعتبار بیش از 4 هزار میلیارد ریال به پایاب سد خداآفرین

استاندار اردبیل گفت: برای اجرای طرح آبیاری پایاب سد خداآفرین در شمال استان اردبیل امسال بیش از 4 هزار میلیارد ریال اعتبار تامین شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ مجید خدابخش افزود: برای اجرای طرح آبیاری پایاب سدخداآفرین در شمال استان اردبیل امسال 4 هزار و 500 میلیارد ریال تامین اعتبار شده است.

وی افزود: از سال 82 تا 92 یك هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده بود اما فقط در 2 سال اخیر برای این طرح 2 هزار و 400 میلیارد ریال هزینه و امسال نیز 4 هزار و 500 میلیارد ریال دیگر تامین شده است.

خدابخش گفت: سد عمارت كه به علت مشكلات مالی تعطیل شده بود در دولت تدبیر و امید از حالت تعطیلی خارج و با تامین اعتبار از صندوق توسعه ملی فعال شده است.

وی اظهار كرد: طرح آبیاری اراضی دشت فتحعی كه به مدت دو سال تعطیل شده بود با روی كار آمدن دولت تدبیر و امید و تامین اعتبار لازم فعال شده است.

انتهای پیام/ح


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تامین اعتبار بیش از 4 هزار میلیارد ریال به پایاب سد خداآفرین» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4111) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران