30 هزار دانش آموز خوافی تحت آموزش های محیط زیستی قرار می گیرند

سرپرست حفاظت محیط زیست خواف گفت: برای اولین بار در کشور و در آستانه روز زمین پاک 30 هزار دانش آموز خوافی تحت آموزش های محیط زیستی قرار خواهند گرفت.

30 هزار دانش آموز خوافی تحت آموزش های محیط زیتی قرار می گیرندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی ، عباس طاهریان افزود: برای اولین بار در کشور تمامی دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی این شهرستان تحت آموزش های محیط زیستی قرار خواهند گرفت که این موضوع نتیجه جلسات متعدد سه جانبه بین فرمانداری ، مدیریت آموزش و پرورش و اداره حفاظت محیط زیست خواف بوده است .

وی گفت : در این طرح قرار است سیصد مدرس بطور همزمان سی هزار دانش آموز خوافی را تحت آموزش های محیط زیستی قرار دهند .

سرپرست حفاظت محیط زیست خواف افزود :این آموزش می تواند تاثیر قابل توجهی در تقویت فرهنگ زیست محیطی و رسیدن به اهداف توسعه پایدار را داشته باشد.

طاهریان با بیان اینکه مدرسان در راستای نشر فرهنگ حفاظت از محیط زیست کاملا رایگان در هر فصل اقدام به آموزش می کنند خاطرنشان کرد: دراین طرح هر مدرس بنا به آموزش فرا گرفته و تحقیقاتی که خود به انجام می رساند دانش آموزان را با تعاملی خودمانی آموزش خواهد داد.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «30 هزار دانش آموز خوافی تحت آموزش های محیط زیستی قرار می گیرند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4115) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران