پیشرفتی خوب برای عملیات بزرگراه کربلا در قطعات باقی مانده

عبدالله بهادری در آخرین بازدید اخیر خود در سال جدید از مسیر بزرگراه کربلا ضمن تاکید بر این مهم که عملیات اجرایی این پروژه به عنوان یک سرمایه ملی بدون لحظه ای تعلل باید پیگیری شود.

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه  گفت : قطعه 8 که در انتهای کمربندی سرپل ذهاب تا انتهای کمربندی شهر مرزی قصر شیرین کار مطالعاتی را پشت سر گذاشته و اسناد مناقصه آن هم آماده ارائه است.

وی تصریح کرد: در صورت تامین اعتبار در این پروژه می توان تا پایان سال 95 شاهد بهره برداری از قطعات مذکور باشیم.

بهادری در دیگر پروژه های با اهمیت استان در دومین نشست شورای فنی فروردین ماه جاری از محور اسلام آباد غرب –حمیل نام برد و افزود:اتمام این پروژه به عنوان یکی از شاهراه های عبور زائرین اربعین همیشه مورد توجه مسئولین بویژه مقام عالی وزارت است و بر این اساس جدیت بیش از پیش را مخصوصا از مدیران مربوطه این بخش خواستار شد.

این در حالی است که سکان دار ساختمان راه و شهرسازی استان در همین نشست در احداث تقاطعات غیر مسطح این مسیر در 5 نقطه به منظور بالا بردن ایمنی تردد و رفاه حال بومیان و همچنین تسهیل و ایمنی و ایجاد دسترسی در عبور و مرور مجتمع ویژه اقتصادی اسلام آباد غرب در روستای تجر اکبر به عنوان یکی از تقاطعات مذکور،دستور بررسی کارشناسی به منظور اقدام هر چه سریع تر را صادر کرد.

انتهای پیام/پ


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشرفتی خوب برای عملیات بزرگراه کربلا در قطعات باقی مانده» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4116) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران