حفاري اهواز صدرنشين مرحله رفت ليگ برتر فوتسال اميدهاي كشور شد

تيم اهواز در روز پاياني اين مسابقات كه عصر جمعه در سالن ورزشي سيد رسول حسيني ساري برگزار شد، با برگزاري شش مسابقه و كسب 14 امتياز در صدر ايستاد؛ تيم دبيري تبريز با 13 امتياز، دوم و تيم شهروند ساري ميزبان مسابقات هم با كسب 12 امتياز سوم شد.
در ديدار حساس روز پاياني مسابقات، دو تيم حفاري اهواز و شهروند ساري به مصاف هم رفتند و در حالي كه بازي تا ثانيه هاي پاياني با نتيجه يك بر صفر به سود تيم شهروند در جريان بود، با وارد شدن توپ داخل دروازه تيم شهروند بعد از به صدا درآمدن بوق اسكوربورد سالن، از سوي داور پذيرفته و در نهايت دو تيم با تساوي يك بر يك زمين را ترك كردند.
تيم شهروند ساري در صورت پيروزي در اين ديدار، صدرنشين ليگ مي شد كه با كسب اين تساوي، تيم حفاري اهواز قهرمان دور رفت اين گروه شد.
در ديگر ديدار، تيم دبيري تبريز با نتيجه 5 بر 4 تيم آينده گستر اصفهان را شكست داد.
همچنين تيم هاي كشاورز قزوين، ستارگان طلايي زنجان، آينده گستر ايرانيان اصفهان و مقداد مشهد به ترتيب در رده هاي چهارم تا هفتم گروه يك اين رقابت ها قرار گرفتند.
مرحله رفت مسابقات ليگ برتر فوتسال اميدهاي كشور با حضور هفت تيم مقداد مشهد، شركت ملي حفاري اهواز، ستارگان طلايي زنجان، آينده گستر ايرانيان اصفهان، دبيري تبريز، كشاورز قزوين و شهروند ساري از روز شنبه 21 فروردين در ساري آغاز شده بود.
مسابقات امسال ليگ برتر فوتسال اميدهاي كشور با حضور 14 تيم در دو گروه هفت تيمي به صورت رفت و برگشت برگزار مي شود.
شهرهاي ساري و رشت ميزبان دور رفت اين مسابقات بودند و شهرهاي مشهد مقدس و اهواز نيز ميزبان دور برگشت هستند.
دو تيم نخست هر گروه به مرحله نهايي اين رقابتها صعود خواهند كرد.
شبك**7327**1654**1504

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حفاري اهواز صدرنشين مرحله رفت ليگ برتر فوتسال اميدهاي كشور شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-412) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا