توان نظامی موشکی، کشور را به قدرت بازدارنده منطقه تبدیل کرده است

استان‌ها > زنجان - استاندار زنجان گفت : در طول 38 سال گذشته تاریخ پرفراز انقلاب اسلامی شاهد حوادث زیادی بوده است که در جای جای آن نقش ارزشمند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بخصوص دلاورمردان ارتشی ، برای صیانت از انقلاب و توانمند ساختن نهال نوپای انقلاب به چشم می خورد.

به گزارش خبرآنلاین، جمشيد انصاري در مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي و نيروي زميني افزود : در دومين سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي شاهد تجاوز يكي از قوي ترين قدرت هاي ارتش كشورهاي همسايه به ميهن بوديم كه حضور دواطلبانه مردم در قالب بسيج و حضور دلاورانه نيروهاي مسلح به رهبري حضرت امام حماسه بزرگي را رقم زد كه امروزه باعث سرافرازي تك تك ملت ايران بويژه خانواده معزز شهدا و جانبازان انقلاب شده است .
وي گفت : در اين مدت ، نقشه سياسي كشورهاي جهان شاهد فروپاشي دو قدرت بزرگ جهاني بدليل مردمي نبودن و ساختار نادرست آنها و همچنين شاهد سقوط نظام هاي مختلفي در همسايگان و اطرافيان بوده است و هم اكنون نيز بسياري از كشورهاي همسايه از حداقل امكانات امنيتي براي زندگي برخوردار نمي باشند .
استاندار زنجان با اشاره به اين موضوع كه امروزه توانمندي علمي جوانان اين مرز وبوم ما را در بسياري از زمينه ها مستقل و متكي به خود كرده است گفت : دستيابي نيروهاي مسلح كشور به تجهيزات و تكنولوژي هاي مدرن و توانمندي هاي موشكي ، كشور را به يك قدرت بازدارنده منطقه بدل كرده است .


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توان نظامی موشکی، کشور را به قدرت بازدارنده منطقه تبدیل کرده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4181) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین