جلسه كابينه رژيم صهيونيستي براي نخستين بار درجولان اشغالي سوريه تشكيل مي شود

به گزارش ايرنا، شبكه دوم تلويزيون رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه نتانياهو براي شركت در جلسه هفتگي بي سابقه كابينه اين رژيم با حضور همه اعضاي آن به جولان اشغالي سوريه مي رود.
اين شبكه صهيونيستي، پيام اين اقدام را به ويژه متوجه روسيه ، آمريكا ، سازمان ملل و سوريه و تاكيدي بر مخالفت رژيم صهيونيستي با هرگونه كوتاهي آن از اين منطقه جغرافيائي دانست كه جامعه جهاني اشغال آن توسط اين رژيم را تاييد نكرده و موضوع بازگرداندن آن به سوريه همچنان مطرح است.
اگر چه طرف صهيونيستي اين تصميم نتانياهو را تاكنون رد و يا تائيد نكرده است، اما « اودي سيگل»خبرنگار اين شبكه صهيونيستي گفته است كه نتانياهو پيامي براي مسكو خواهد برد زماني كه پنجشنبه آينده با « ولاديمير پوتين» رئيس جمهوري روسيه در چارچوب سفر از پيش برنامه ريزي شده به روسيه با او ملاقات خواهد كرد.
راديو صهيونيستي هم گفته است كه تصميم نتانياهو براي تشكيل جلسه كابينه در جولان اشغالي سوريه به همه جامعه جهاني و تاكيدي است بر اين كه اسرائيل از جولان به طور كلي در زمان حاضر و يا آينده عقب نشيني نخواهد كرد.
رسانه هاي دشمن صهيونيستي گفته اند كه نتانياهو مي ترسد جامعه جهاني بعدازدستيابي به توافقي در خصوص آينده سوريه در مذاكرات صلح در ژنو بر اسرائيل براي عقب نشيني از جولان اشغالي سوريه اعمال فشار كند.
نتانياهو دوشنبه گذشته در اقدامي بي سابقه و هنگام بازديد از نيروهاي صهيونيستي در بخش اشغالي جولان سوريه آشكارا ادعا كرد كه « اسرائيل ده ها بار كاروان هاي حامل سلاح براي حزب الله را هدف گرفته است».
اينها در حالي است كه روزنامه صهيونيستي«اسرائيل اليوم» به نقل از«اويگدور ليبرمن» رئيس حزب صهيونيستي « اسرائيل بيتنا» نوشت كه كابينه نتانياهو بسيار ضعيف شده است و حتي نمي تواند جلوي تقويت قدرت نظامي جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) را كه آماده روياروئي ها آينده مي شود،بگيرد.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسه كابينه رژيم صهيونيستي براي نخستين بار درجولان اشغالي سوريه تشكيل مي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4233) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا