سفر معاون عمراني دانشگاه آزاد اسلامي به لارستان فارس

به گزارش ايرنا ، هاشمي رفسنجاني عصر امروز جمعه با حضور بر مزار شهداي گمنام دانشگاه آزاد اسلامي لار واداي احترام به مقام شهدا ديداري با مسئولان و كارشناسان بخشهاي مختلف واحدهاي دانشگاهي لار و اوز داشت و از نزديك در جريان فعاليت ها و اقدامات عمراني اين دانشگاهها قرار گرفت .
مهندس هاشمي در اين جلسه با بيان اينكه واحدهاي استان فارس به لحاظ شاخص هاي آموزشي همواره جزو استان هاي پيشرو در دانشگاه آزاد اسلامي محسوب مي شوند، گفت: اين استان علاوه بر داشتن حدود 2هزار عضو هيات علمي و حدود يكصد هزار دانشجو، به لحاظ استانداردهاي ساختمان سازي نيز در وضعيت مطلوبي قرار دارد.
وي در ادامه با اشاره به تلاش براي كيفي سازي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: براي رسيدن به اين منظور، توسعه تحصيلات تكميلي با هدف زنده شدن دانشگاه و فراهم كردن منويات مقام معظم رهبري در راستاي توسعه تحصيلات تكميلي، به طور جدي در دستور كار مديران جديد دانشگاه قرار گرفته است.
براساس اين گزارش ، فردا شنبه مهندس هاشمي در نشستي كه با حضور دكتر حميد ميرزاده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي كشور در شيراز برگزار مي شود ،شركت خواهد كرد.
شهرستان لارستان به مركزيت لار در فاصله 378كيلومتري جنوب شرق شيراز قرار دارد.
5054

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سفر معاون عمراني دانشگاه آزاد اسلامي به لارستان فارس» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-427) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا