محور راميان - النگ بازگشايي شد؛ برخي روستاها دچار آبگرفتگي شدند

جواد صادقلو بعداز ظهر يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: با تلاش تيم هاي راهداري و ادارات عضو مديريت بحران اين شهرستان، محور راميان - النگ به صورت موقت بازگشايي شد و تردد در آن انجام مي شود.
وي بابيان اينكه با بازگشايي موقت اين محور، اهالي دو روستاي رضي و كشكك مي توانند از اين محور تردد نمايند، افزود: با تلاش تيم هايي از شركت توزيع نيروي برق استان گلستان و اين شهرستان، برق اين دو روستا كه قطع شده بود، تا ساعاتي ديگر وصل مي شود.
صادقلو از آبگرفتگي معابر برخي روستاهاي اين شهرستان از جمله توران ترك، فجر، تاتار عليا، شفيع آباد، ازداري و حسين آباد سيستاني ها خبر داد و اضافه كرد: علاوه بر اين روستاها، مناطقي از دو شهر راميان و خان ببين نيز دچار آبگرفتگي شدند كه تلاش نيروهاي دهياري و شهرداري ها براي هدايت آب ادامه دارد.
وي تصريح كرد: بارش شديد باران كه از بامداد امروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد خسارات زيادي به باغات و مزارع توت فرنگي، گوجه و گندم راميان وارد كرده است كه برآورد دقيق آن با توقف باران و فروكش كردن آب ميسر خواهد بود.
فرماندار راميان بابيان اينكه تاكنون گزارشي مبني بر تلفات جاني ناشي از بارش شديد باران در اين شهرستان گزارش نشده است، خاطرنشان كرد: نيروهاي مختلف امدادي و دستگاه هاي عضو مديريت بحران راميان به صورت آماده باش درحال انجام وظيفه هستند.
شهرستان راميان با افزون بر 85 هزار نفر جمعيت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محور راميان - النگ بازگشايي شد؛ برخي روستاها دچار آبگرفتگي شدند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4290) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا