عذرخواهی کادر فنی استقلال از هواداران

ورزش > لیگ برتر - کادر فنی استقلال بابت نتیجه ای که در دربی رقم خورد از هواداران تیم عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه استقلال امروز عذرخواهی رسمی اعضای کادر فنی تیم را منتشر کرد. در این بیانیه نوشته شده است:
بدون ترديد نتيجه اي كه روز جمعه و در شهرآورد ٨٢ رقم خورد، اتفاقي تلخ براي باشگاه استقلال و تك تك هواداران عزيز و محترم آن بود. هواداران ميليوني استقلال كه با حضور در ورزشگاه و يا از طريق تلويزيون بيننده اين مسابقه بودند، شب بسيار بسيار تلخ و ناراحت كننده اي را پشت سر گذاشتند.
كادر فني استقلال از هواداران گرامي كه مالكان اصلي اين باشگاه هستند، بابت كسب اين نتيجه، عذر خواهي ميكند. اطمينان داشته باشيد ما هم شب بسيار سختي را پشت سر گذاشته و شرمنده همه آنهايي شديم كه پس از اين ديدار، دچار غم و اندوه شدند.
استقلال در ديدار با حريف سنتي خوب نبود و نمي توان توجيهي براي آن آورد. هرچند اين نتيجه، اتفاقي ناگوار محسوب ميشود، اما ارزش و اعتبار استقلال بزرگ، همچنان به قوت خود باقي است. به هواداران گرامي استقلال اطمينان مي دهيم با همه وجود، براي جبران تلاش خواهيم كرد تا بتوانيم در پايان فصل، لبخند رضايت را روي لبان آنها بنشانيم. زندگي ادامه دارد و با درس گرفتن از اتفاقات گذشته، مي توان راه را براي موفقيت هاي بعدي هموار كرد.
43 43


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عذرخواهی کادر فنی استقلال از هواداران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4330) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین