رونمایی از میلان آقای بروکی

شرايط روسونري با مربي جديد چگونه خواهد بود؟

رونمایی از میلان آقای بروکی

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال جهان - امشب نخستین حضور کریستین بروکی برابر سمپدوریا روی نیمکت میلان خواهد بود و همه منتظرند روسونری را با مربی جدید ببینند.

كريستين بروكي پس از كش و قوس‌هاي فراوان سرانجام جانشين سينيشا ميهايلوويچ روي نيمكت روسونري شد تا باز هم مديران ميلان ريسك كنند و سكان هدايت تيم‌شان را به يك مربي تازه‌كار بسپارند. حالا دوران بروكي شروع شده است و بايد ديد مربي سابق تيم جوانان ميلان چه خواهد كرد. آيا او نجات‌بخش ميلاني‌ها خواهد بود؟

سيستم مورد علاقه بروكي‌؛ 2-1-3-4
فلسفه تيم بروكي بر پايه انتقال يكباره بازي از دفاع به حمله است و او به مدافعانش توصيه خواهد كرد تا بيشتر بازيسازي كنند. به تفسير ديگر، مدافعان روسونري كه احتمالاً آباته، الكس، رومانيولي و دي‌شيليو خواهند بود، جلوتر بازي خواهند كرد تا راحت‌تر به كمك خط مياني تيم بيايند. مكسس هم يكي ديگر از گزينه‌هاي خط دفاعي است اما با وجود عملكرد خوب اين روزهاي الكس بعيد است بروكي او را نيمكت‌نشين كند. 3 هافبك به صورت مثلثي‌شكل در ميانه ميدان به ترتيبي آرايش خواهند يافت كه تيم در مركز زمين پرتعدادتر باشد. احتمالاً اين 3 بازيكن برتولاچي و كوتسكا و كمي عقب‌تر مونتوليوو خواهند بود. هافبك‌هاي راست و چپ كه كوتسكا و برتولاچي هستند هم به مركز و پشت محوطه جريمه تمايل پيدا مي‌كنند تا مدافعان راست و چپ از كناره‌ها بيشتر نفوذ كنند. پشت ‌سر مهاجم و تك‌هافبك تهاجمي تيم بوناونتوراست. او تقريباً آزادانه در تمامي عرض زمين حركت خواهد كرد تا به بازيكنان كناري هم كمك كند. دو مهاجم تيم، بالوتلي و باكا هستند، با وظايف متفاوت. باكا در مواقع حمله، به دروازه حريف نزديك‌تر خواهد شد و شعاع حركتي بالوتلي پشت ‌سر او خواهد بود. به نوعي در مواقعي كه تيم در حالت حمله قرار دارد، بالوتلي نقش مهاجم دوم را ايفا خواهد كرد. با توجه به سبك بازي بالوتلي و شوت‌هاي قدرتمندي كه مي‌زند، در چنين شرايطي از اين توانايي‌اش هم بهتر مي‌تواند استفاده كند. از طرفي باكا هم در زدن ضربات آخر به مراتب از بالوتلي باهوش‌تر است و فرصت‌ها را به راحتي هدر نخواهد داد.

ميلان جذاب‌تر خواهد شد؟
روسونري با ميهايلوويچ كمي خسته‌كننده شده بود. سرمربي صربستاني سابق ميلان بيشتر تمايل پيدا كرده بود به گرفتن نتيجه و طبيعتاً سعي مي‌كرد محتاط‌تر باشد اما بروكي، مربي جوان، با شور و هيجان بيشتر است كه دوست دارد تيمش مدام در حمله باشد. احتمالاً همين خصلت‌هاي بروكي 40 ساله باعث شده است تا برلوسكني روي حضور او تأكيد ويژه‌اي داشته باشد. همان‌طور كه گفته شد، بروكي حتي از مدافعان تيمش هم انتظار شركت در حمله دارد؛ اتفاقي كه البته باعث خواهد شد رقبا از فضاي پشت ‌سر آنها استفاده كنند و حتماً بروكي براي اين امر هم برنامه‌اي خواهد داشت. بايد ديد در نهايت كدام نسخه تجويزي برلوسكني و دوستان براي قرمز و مشكي‌پوشان پرطرفدار ميلان كارساز خواهد شد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رونمایی از میلان آقای بروکی» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4364) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی