۲۱ وقف جدید در مازندران ثبت شد

خانه | استانها | مازندران تسنیم منبع:

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۱ وقف جدید در مازندران ثبت شد، گفت: ارزش این تعداد موقوفه جدید حدود ۴۰ میلیارد ریال است.

 ۲۱ وقف جدید در مازندران ثبت شد
به گزارش افکارنیوز،

حجت‌الاسلام مسعود قربانی اظهار داشت: توجه به ایجاد وقف‌های جدید متناسب با نیازهای روز جامعه در دستور کار ادارات اوقاف شهرستان‌های مازندران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مازندران یکی از استان‌های برتر کشور در ثبت وقف‌های جدید است، افزود: وقف‌های جدید در استان از نظر کیفی در سطح بالایی هستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 21 وقف جدید در مازندران ثبت شد، تصریح کرد: ارزش این تعداد موقوفه جدید حدود 40 میلیارد ریال است.

قربانی با بیان اینکه هفت وقف جدید در نخستین روزهای سال جدید و در ایام اجرای طرح آرامش بهاری در مازندران ثبت شد، افزود: با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری و برپایی خیمه‌های معرفت ترویج فرهنگ وقف شدت گرفت.

کلمات کلیدی:

معاون فرهنگی و اجتماعی ادارات آرامش بهاری


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۲۱ وقف جدید در مازندران ثبت شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4408) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز