فرماندار دير: اين شهرستان ظرفيت بالايي براي سرمايه گذاري دارد

به گزارش ايرنا، حمزه اعتماد روز يكشنبه در جلسه شوراي اداري اين شهرستان افزود: مسئولان براي جذب سرمايه گذاران در اين شهرستان موانع پيش روي سرمايه گذاري را برطرف كنند.
وي گفت:طرح هاي پرورش ماهي در قفس، پرورش ميگو، توسعه شركت متانول كاوه ومشاغل زودبازده مي تواند در ايجاد اشتغال و رفع بيكاري بسيار موثر باشد.
فرماندار دير در رابطه با شعار سال از سوي مقام معظم رهبري اظهارداشت: فرمايش رهبري فصل الخطاب است و مسئولان با وحدت و همدلي در حوزه اقتصاد مقاومتي و توليد داخلي تلاش كنند.
وي اضافه كرد: رونق پايدار، افزايش صادرات غير نفتي، ثبات بازار و توجه به اشتغال جوانان از سياست هاي دولت تدبير و اميد است.
اعتماد در خصوص سالروز تاسيس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منشا خدمات زيادي بوده است و اين نهاد مقدس يادآور تدبير حكيمانه امام راحل است.
وي افزود: سپاه در طول هشت سال دفاع مقدس، در امر سازندگي و حراست از انقلاب اسلامي بسيار نقش آفرين بوده و بايد هميشه قدردان آن باشيم.
فرمانداردير نقش رسانه ها در انعكاس خدمات دولت و بيان مشكلات مردم را مهم دانست و گفت: رسانه هاي خبري و خبرگزاري ها در انعكاس خدمات دولت و بيان مسائل و خواسته هاي مردم بسيار نقش آفرين هستند.
وي اضافه كرد: انتظاري كه همه ما مسئولان از رسانه ها داريم اين است كه بدور از تنش آفريني و در فضاي آرام سعي كنند خدمات سازنده و خوب دستگاههاي اجرايي زيرسئوال نرود.
اعتماد در رابطه با بيمارستان در دست ساخت اين شهرستان گفت: اعتبار تكميل بيمارستان و محوطه سازي آن تزريق شده و اميدواريم كه برخي از مشكلات پيش روي آن برطرف شود تا مردم هرچه زودتر از نعمت خدمات دهي اين بيمارستان بهره مند شوند.
در اين جلسه از سوي كميته امداد امام خميني(ره) از تلاش هاي سال گذشته پنج نفر از خبرنگاران شهرستان با لوح سپاس و هدايايي قدرداني شد.
بندردير در فاصله 180 كيلومتري جنوب مركز استان بوشهر قراردارد.
7207/1656

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار دير: اين شهرستان ظرفيت بالايي براي سرمايه گذاري دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4426) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا