امید نظری: قول می‌دهم بعد از قهرمانی برقصم

در ليگ قهرمانان اروپا و مقابل ميلان بازي كرده‌ام / كروش براي دعوت از من و برادرم به خانه ما آمد

امید نظری: قول می‌دهم بعد از قهرمانی برقصم

یکشنبه 29 فروردین 1395 0

فوتبال ایران - یکی از لژیونرهای دورگه کشورمان پس از بازی در لیگ قهرمانان اروپا به تیم ملی ایران و اخیراً به لیگ فیلیپین رفته و راهی طولانی را در 24 سالگی در فوتبال طی کرده است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ سايت «AFTONBLADET» سوئد مصاحبه امروز خود را به اميد نظري، بازيكن سوئدي و ملي‌پوش سابق ايران، اختصاص داده است.

در مقدمه اين مصاحبه آمده اميد پس از بازي در ليگ قهرمانان اروپا به تيم ملي ايران و اخيراً به ليگ فيليپين رفته و راهي طولاني را در 24 سالگي در فوتبال طي كرده است. او در اين مصاحبه از مصدوميت‌هايش، بازي در ليگ قهرمانان اروپا و بازي در تيم ملي ايران گفت.

من فوتبالم را از مالمو آغاز كردم و در تيم 16 ساله‌ها به همه چيز دست پيدا كردم. من با تيم 21 ساله‌هاي مالمو قهرمان شدم و در حالي كه فقط 17 سالم بود، با تيم اول تمرين مي‌كردم اما پارگي رباط 14 ماه مرا از فوتبال دور كرد.

به اين ترتيب تا 19 سالگي فوتبال بازي نكردم و سپس يك نيم‌فصل با تيم جوانان كار كردم. بعد از آن به طور قرضي به تيم آنجل‌هولم رفتم اما به خاطر عملكرد خوبم به مالمو برگشتم و روزهاي خوبي همچون بازي در ليگ قهرمانان اروپا و بازي دوستانه مقابل ميلان را تجربه كردم. در مقابل ميلان من از ابتدا و برادرم امين از اواسط بازي در خط هافبك مالمو بازي كرديم. همه بازيكنان جوان دوست دارند در ليگ‌هاي بزرگ بازي كنند اما در فوتبال شانس هم مهم است، البته من شانسم را سرزنش نمي‌كنم، هر چند اگر مصدوم نمي‌شدم، شرايطم بهتر بود اما شايد بايد بيشتر تلاش مي‌كردم.

با تمام اين احوال بعد از يك قدم عقب‌نشيني دو گام به جلو برداشتم. كارلوس كروش به خانه ما در سوئد آمد و از من و برادرم براي حضور در تيم ملي ايران دعوت كرد و من از آنجا كه پدرم ايراني بود، سريعاً قبول كردم. بهترين لحظات فوتبالم را در اردوها و تمرينات تيم ملي ايران تجربه كردم و سال 2013 بهترين سال زندگي‌ام بود.

اما پس از آن، پارگي رباط پاي ديگر سراغم آمد. اينجا بود كه به اين فكر افتادم كه آيا فوتبال براي من چيزي دارد يا خير؟ ديگر از فوتبال لذت نمي‌بردم و تصميم به فسخ قراردادم با آنجل‌هولم گرفتم تا فقط به مطالعه بپردازم اما بلافاصله تماس باشگاه روزنگارد، فرصت دوباره لذت بردن از فوتبال را به من داد و پس از آن هم به اف‌سي گلوبال فيليپين پيوستم.

زماني كه از فيليپين پيشنهاد دريافت كردم، گفتم چرا كه نه؟ مي‌دانم افراد زيادي نيستند كه فوتبال سوئد و اروپا را به مقصد فيليپين ترك كنند اما الان شرايط فرق كرده و بازيكنان بزرگي به ليگ‌هاي آسيايي چين و ژاپن مي‌آيند. تيم ما در فيليپين هميشه از تيم‌هاي مدعي است و شانس حضور در ليگ قهرمانان آسيا را نيز دارد.

من از شرايط در اينجا راضي هستم. اينجا براي بازي متوسط نيامده‌ام، آمده‌ام كه نشان دهم هنوز هم آماده هستم. من در اينجا پيراهن شماره 10 را بر تن مي‌كنم و طي 6 بازي 4 گل زده‌ و يك پاس گل داده‌ام. اخيراً گفته شده است كه مي‌خواهم به جاي تيم ملي ايران به تيم ملي فيليپين بپيوندم اما من در حال حاضر هم فقط به تيم ملي ايران فكر مي‌كنم.

جالب‌ترين اتفاقات در آنجا براي من رقم خورد و هرگز بازي مقابل كره‌جنوبي در مقابل يكصد هزار تماشاگر را فراموش نمي‌كنم. بعد از فوتبال در رقص هم مهارت دارم و موزيك مورد علاقه‌ام RNB است، البته رقص‌هاي شادي گلم از پيش تمرين شده نيست اما مي‌توانم قول بدهم بعد از قهرماني تيمم برقصم.

تیم ملی فوتبال ایران


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امید نظری: قول می‌دهم بعد از قهرمانی برقصم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4444) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی