حمله افراد ناشناس به برخي مراكز دولتي در يونان

به گزارش ايرنا از آتن، رسانه هاي خبري يونان روز يكشنبه گزارش دادند: تعدادي از مراكز دولتي و دفتر حزب سوسياليست پاسوك مورد حمل افراد ناشناس قرار گرفتند و خساراتي به آنها وارد آمد.
بر اساس گزارش پليس شهر آتن، سحرگاه روز يكشنبه افراد ناشناس با ' كوكتل مولوتف'، وزارت فرهنگ يونان واقع در خيابان' بوبولينا' درمركز شهر آتن را با پنج بمب مورد حمله قرار دادند و خسارات فراواني به ساختمان اين وزارتخانه وارد آمد.
بر اساس گزارش رسانه هاي خبري يونان، دفتر تجارت و واردات و صادرات يونان نيز با كوكتل مولوتف مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و خسارات فراواني به ساختمان اين مركز و تعدادي از خودروهاي پارك شده در محل وارد آمد.
بر پايه گزارش نيروهاي امنيتي يونان سحرگاه يكشنبه نيز دفتر سوسياليست پاسوك واثع در خيابان 'خري لائوس تري كوپي' مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و خسارت هايي نيز به اين دفتر وارد آمد.
پليس يونان در اين باره گفته است: اين حملات خسارت جاني نداشته اما تحقيقات درباره علت آنها ادامه دارد و تا كنون هيچ حزب يا سازماني مسئوليت اين حملات را به عهده نگرفته است.
اروپام**462**1572

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمله افراد ناشناس به برخي مراكز دولتي در يونان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4467) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا