مجموعه استخر و سوناي شهيد مدرس در جنوب تهران به بهره برداري رسيد

به گزارش ايرنا از شهرداري منطقه 20، سيد احمد صفوي گفت: مجموعه استخر و سوناي شهيد مدرس با مساحتي بالغ بر 2 هزار و 350 مترمربع افتتاح و به بهره برداري رسيده است.
وي خاطر نشان كرد: اين مجموعه ورزشي به استخر، سونا، جكوزي و سالن بدنسازي مجهز است، تاسيسات و تجهيزات فني مورد استفاده بر اساس استانداردهاي بين المللي نصب شده تا شهروندان در محيطي امن و با آسايش خاطر به فعاليت ورزشي بپردازند.
صفوي موقعيت مكاني اين مجموعه ورزشي را مثبت ارزيابي كرد و ادامه داد: سالن چندمنظوره ورزشي، زمين چمن طبيعي، سه زمين چمن مصنوعي، زمين اسكيت، سالن ورزش هاي رزمي از ديگر امكانات ورزشي ورزشگاه شهيد مدرس است و شهروندان ضمن استفاده از امكانات ورزش آبي، از ديگر خدمات اين ورزشگاه نيز مي توانند بهره مند شوند.
وي يادآور شد: ورزشگاه شهيد مدرس با مساحت 30 هزار مترمربع در مجاورت مترو شهرري در سال 1373 احداث شده است كه با ساخت مجموعه استخر و سونا، امكانات ورزشي آن تكميل ترشد.
بر اساس اين گزارش مجموعه استخر و سوناي شهيد مدرس به مديريت سازمان ورزش شهرداري تهران اداره مي شود و شهروندان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره 55919826 تماس بگيرند.
3218 / 6139

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجموعه استخر و سوناي شهيد مدرس در جنوب تهران به بهره برداري رسيد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4470) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا