شایعات به واقعیت تبدیل شد

2 نامزد انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال رد صلاحیت شدند تا حدس زدن برای اینکه رئیس بعدی چه کسی است، راحت تر شود.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته و با توجه به ماده 4 از ضمیمه الف اساسنامه سال 1390 فدراسیون فوتبال کمیته ای 3 نفره متشکل از دبیر کل فدراسیون فوتبال، مسئول امور حقوقی و یک کارشناس تشکیل و صلاحیت و یا رد صلاحیت افراد متقاضی برای پست های انتخابی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گرفت.

طبق اعلام این کارگروه، منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران و شهاب الدین عزیزی خادم عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال به دلیل برخی قوانین اساسنامه رد صلاحیت شدند و 3 عضو دیگر نامزدهای ریاست فدراسیون به نام های مصطفی آجرلو، مهدی تاج و عزیزالله محمدی برای رسیدن به صندلی داغ ریاست به رقابت با یکدیگر می پردازند، اما اصلی ترین نکته آن است که دلایل رد صلاحیت و یا تایید کاندیدا ریاست فدراسیون چه بود.

عزیزی خادم

به خاطر عدم سابقه مدیریتی لازم رد صلاحیت شد و از سوی دیگر قنبرزاده که قبلا استعفای خود را اعلام کرده بود، به دلیل اینکه این استعفا تنها شفاهی بوده، سوابق وی نیز مورد بررسی قرار گرفته و چون وی 10 امضای لازم را  از مجمع اخذ نکرده بود، رد صلاحیت شد.

در این باره گفتگو کردیم با شهرام دبیری، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال

وی درباره این موضوع گفت: درباره موضوع تایید و یا رد صلاحیت کاندیدا ها نمی توانم نظر دهم، زیرا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال در این باره تصمیم گیری می کند و از افرادی که برای انتخابات ریاست فدراسیون تایید صلاحیت شدند، اطلاعی ندارم اما همانطور که اعلام شده است، تمامی شایعات به واقعیت تبدیل شد و به نظر من تاج شانس بیشتری برای ریاست دارد.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شایعات به واقعیت تبدیل شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4492) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران