شكايت باشگاه استقلال از داور شهرآورد 82/ تركي بازنده اصلي نبرد سرخابي بود

به گزارش يك شنبه ايرنا، در بخشي از شكايت نامه باشگاه استقلال كه قرار است به فدراسيون فوتبال ارسال شود، آمده است: استقلال در هشتاد و دومين شهرآورد مغلوب حريف خود شد و هيچ توجيهي نيز براي آن ندارد. انتشار مصاحبه مدير عامل و مربيان باشگاه استقلال، نامه كاپيتان، اظهارات بازيكنان و اطلاعيه كادر فني كه در همه آنها شكست را پذيرفته و از هواداران عذرخواهي شده است، نشان دهنده اين است كه استقلال شكست را قبول كرده و دنبال توجيه نيست. اما جدا از نتيجه، استقلال در شهرآورد روز جمعه ضربات مهلكي از داور خورد.
در نامه شكايت باشگاه استقلال اضافه شده است: محسن تركي با وجود همه سوابق و كارنامه اي كه دارد، بازنده اصلي نبرد سرخابي ها بود. وي كه قضاوت در چندين شهرآورد را هم يدك ميكشد، در كمال ناباوري 2 پنالتي استقلال را نديد و يك پنالتي نادرست براي پرسپوليس اعلام كرد. به گواه تصاوير واضح و نظر قطعي كارشناسان داوري، در دقيقه 32 خطاي مشخص پنالتي روي آرش برهاني در مقابل دروازه پرسپوليس گرفته نشد. در صحنه اي ديگر، توپ به وضوح به دست مدافع قرمز پوشان برخورد كرد اما داور اين صحنه را هم نديد. در صحنه اي هم كه به نفع سرخپوشان خطاي پنالتي اعلام شد، به طور مشخص اول بازيكن پرسپوليس روي حنيف عمران زاده مرتكب خطا شد.
باشگاه استقلال يادآور شده است: 'بر همين اساس از فدراسيون فوتبال، كميته داوران و مسئولان محترم آن كه قضاوت داور را بي نقص دانستند، تقاضا داريم به اين پرسش ما پاسخ دهند كه به جز اعلام يك پنالتي نادرست براي رقيب و نگرفتن 2 پنالتي واضح و مشخص براي استقلال، ديگر چه ظلمي مي توان در رقابتي با اين اهميت، متصور شد ؟!
همچنين در ديدار حساس با استقلال خوزستان نيز، گل حريف با خطاي قطعي بر روي پروپييچ مهاجم استقلال به ثمر رسيد و در ديدار با پرسپوليس نيز اشتباهاتي عجيب در حد نگرفتن 2 پنالتي اتفاق بيفتد!!!
اينكه مسئول محترم فدراسيون در چند هفته گذشته، پس از مصاحبه سرمربي استقلال، موضع شكايت مي گيرد و مسئولي ديگر در رقابت ديگر استقلال، تيم رقيب را متضرر مي داند اما حالا سكوت را انتخاب كرده و از اين اشتباهات حرفي به ميان نمي آورند جاي سوال دارد.
در بخش ديگري از شكايت نامه استقلال آمده است: داور محترم رقابت شهرآورد و مسؤولان كميته و دپارتمان داوري، بايد در مورد اين اشتباهات اثرگذار و تعيين كننده، پاسخي اصولي داشته و هواداران استقلال را قانع كنند. نگرفتن 2 پنالتي قطعي و اعلام يك پنالتي نادرست به سود حريف، به هيچ وجه اشتباهاتي كوچك و بخشودني نيست.
ورزشي**9029** 1701

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شكايت باشگاه استقلال از داور شهرآورد 82/ تركي بازنده اصلي نبرد سرخابي بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-4521) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا